در روستای دربند ازنا، از طبیعت لذت ببریدروستای دربند ازنا، نشانگر جذابیت و تاریخ لرستان

دلتان یک سفر بی نظیر به قلب زیبایی های استان لرستان را می خواهد؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا یکی از جذاب ترین جاذبه های شهرستان ازنا در استان لرستان را به شما معرفی کنیم. ابتدا قبل از آغاز سفرتان باید اطلاعات کافی را نسبت به جاذبه های گردشگری شهر مقصد داشته باشید. اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید با یکی از بی نظیر ترین جاذبه های کشورمان در استان لرستان و شهرستان ازنا آشنا خواهید شد. روستای دربند ازنا از آن دسته از روستاهای بسیار زیبا و خوش آب و هواست که باید به آن سفر کرد.

 دهستانی سرسبز شما را می طلبد!

همانطور که گفته شد روستای دربند ازنا از جمله روستاهای گردشگری استان لرستان و شهرستان ازنا محسوب می شود. این روستا به عنوان دهستانی بزرگ و سرسبز با چشم انداز های رویایی که دارد از جلگه های اشترانکوه در حدود 15 کیلومتری شهرستان ازنا محسوب می شود. به دلیل وجود راه آهن در این روستا، از این روستا به عنوان ایستگاه دربند هم یاد می شود.

روستای دربند ازنا، نعمتی برای کشاورزان

روستای دربند ازنا با خاک بسیار حاصلخیز و پر برکتی که دارد، و همچنین منابع آبی خیلی خوب منطقه باعث شده تا کشاورزان روستای دربند محصولات فراوانی را به بار بیاورند و شکرگذار این نعمت باشند. اگر به روستای دربند ازنا بروید، خواهید دید که درختان سر به فلک کشیده و همچنین باغات گسترده در این روستا، شما را غرق در لذت قدم زدن در طبیعت می کند.

سفرتان را به ما بسپارید

بی شک هزینه های سفر بسیار بالاست و ما باید در سفر های خودمان نهایت صرفه جویی را داشته باشیم تا بتوانیم سفری خاطره انگیز را تجربه کنیم. اگر تصمیم به آغاز سفر دارید باید قبل از شروع، محل اسکانتان را در شهر مقصد انتخاب و رزرو کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در استان لرستان و شهرستان ازنا، سفری بی نظیر و با خیال راحت را تجربه کنید.

"سفرتان پر از اتفاقات زیبا"

 نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده