دهکده توریستی کریک سی سخت، دهکده ای برای زندگی
دریاچه کوه گل سی سخت، مکانی که رویا به واقعیت تبدیل می شود

سفر به استان های ناشناخته همواره جذابیت های خاص خود را دارد، به شما پیشنهاد می کنیم که استان هایی که تا به امروز سفر نکرده اید را امتحان کنید. یکی از این استان ها که شاید کمتر کسی ایام تعطیل را به آن سفر کند، استان کهکیلویه و بویر احمد است. این استان با جاذبه های خاص و بکری که در دل خود قرار داده، می تواند مقصد بی نظیری برای شما باشد. به شهرستان سی سخت و جاذبه ای بی نظیر در این شهرستان برویم. دهکده توریستی کریک سی سخت از جمله جاذبه های زیباییست که ارزش سفر به آن را دارد. تا پایان با اتراق همراه باشید تا با این دهکده بیشتر آشنا شوید.

آب و هوای بی نظیر کریک

دهکده توریستی کریک سی سخت از مکان هایی است که می توانید در فصل بهار به آن سفر کنید تا شکوه طبیعت سی سخت را به چشم ببینید. این منطقه با آب و هوای بی نظیری که دارد شما را به یاد ماسوله گیلان میندازد. مطمئنا زیبایی دهکده توریستی کریک سی سخت شما را غرق در خود می کند. اگر به این دهکده رفتید به شما پیشنهاد می کنیم که در کلبه های گلی و خشتی این دهکده اقامتی هرچند کوتاه چند ساعته داشته باشید.

روستایی درمیان دره ای باصفا

دهکده توریستی کریک سی سخت در میان دره ای سرسبز و باصفا جا خوش کرده و چشم انداز بسیار زیبایی را تقدیم گردشگران کرده است. ارتفاع روستا حدود 700 از سطح دریاست. اگر به بافت دهکده دقت کنید، خواهید دید که بصورت پلکانی و قدیمی می باشد. بی شک دهکده توریستی کریک سی سخت، می تواند مقصدی هیجان انگیز و رویایی برای شما باشد.

با اتراق سفر کنید

اما اگر استان کهگیلویه و بویر احمد را به عنوان مقصد نهایی خودتان انتخاب کرده اید باید به شما بگوییم که بهتر است قبل از آغاز سفرتان محل اسکانتان در شهر مقصد را رزرو کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در کهگیلویه و بویر احمد، با خیالی راحت و مطمئن سفر خود را آغاز کنید.  

"سفرتان به سلامت "
 
نویسنده: محمدرضا فاطمی

 

پیشنهادات


0

مزایا


روستایی خوش آب و هوا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاریامکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده