شهر سرو ارومیه، سفری به سمت زیباییسفری برای خرید به شهر سرو ارومیه

همه ما می دانیم که یکی از مهم ترین و جذاب ترین بخش هر سفری، خرید از بازار ها و بازراچه های شهر مقصد است. در این مقاله قصد داریم تا به یکی از جاذبه های جذاب و هیجان انگیز در استان آذربایجان غربی برویم. بسیاری از ما نام شهرستان ارومیه را شنیده ایم و می دانیم که یکی از شهر های بسیار مهم آذربایجان محسوب می شود. اما قرار است در این شهرستان به سراغ شهری بی نظیر به نام شهر سرو ارومیه برویم. شهر سرو ارومیه یکی از شهر های مهم استان محسوب می شود که سالانه گردشگران بسیاری را میزبانی می کند. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با این شهر بی نظیر بیشتر آشنا شویم.

شهری مرزی در ارومیه

شهر سرو ارومیه یکی از شهر های مرزی استان آذربایجان غربی محسوب می شود که تقریبا در همسایگی کشور ترکیه می باشد. این شهر که به عنوان راهی ارتباط زمینی بین کشور همسایه محسوب می شود، در همسایگی شهر وان ترکیه است. شهر سرو ارومیه بیشتر با بازارچه مرزی اش شناخته می شود که در سال 1370 تاسیس شده است، همین موضوع باعث شده تا طرفداران بسیاری را پیدا کند. در این منطقه به دلیل وجود مجتمع های تجاری فراوان و همچنین نزدیکی به گمرک، اجناس را می توان با قیمت بسیارمناسبی پیدا و خریداری کرد. همچنین نزدیکی به کشور ترکیه باعث شده تا اجناس ترک با برند های مختلف در شهر سرو ارومیه فراوان یافت شود.

صادرات شهر سرو ارومیه

اما اگر به شهر سرو ارومیه بروید متوجه خواهید شد که اقلام مختلفی آماده برای صادر به کشور های همسایه می باشد. در این شهر مرزی می بینیم که صادرات انواع محصولات کشاورزی، صنایع دستی و ... از ایران به سمت ترکیه و واردات مواد اولیه صنعتی و قطعات مورد نیاز در خطوط تولید و .. هستیم. اما اگر می خواهید به شهر سرو ارومیه سفر کنید برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در ارومیه، به راحتی به شهر سرو ارومیه سفر کنید و از سفرتان لذت ببرید.

"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


دارای بازارچه های مرزی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده