چشم انداز بی نظیر زنجان در آبشار وزنه طارم

 (0 نفر)
زنجان
آبشار وزنه طارم

آخر هفته خود را در آبشار وزنه طارم بگذرانید

ویراستار :


سفری به یادماندنی در آبشار وزنه طارم

دلتان یک سفر هیجان انگیز به قلب طبیعتی بکر و تکرار نشدنی را می خواهد؟ به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با یکی از جاذبه های بکر و زیبای استان زنجان آشنا کنیم. استان زنجان از آن دسته از استان های گردشگری است که جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری را در دل خود پنهان کرده است. یکی از این جاذبه ها، آبشار وزنه طارم است. این آبشار که چشم انداز بی نظیری به منطقه داده هرساله میزبان گردشگران پر تعدادی از سرتاسر ایران می باشد. تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید تا با آبشار وزنه طارم بیشتر آشنا شوید.

آبشاری در میانه های روستا

اگر می خواهید به آبشار وزنه طارم بروید باید به روستایی به همین نام سفر کنید. روستای وزنه در حدود 17 کیلومتری شهر آببر از توابع شهرستان سرسبز و زیبای طارم است. این روستا به دلیل داشتن آبشار های پر تعدادی که در خود قرار داده، دارای طبیعت بسیار بکری است. این روستا که در استان زنجان به سرزمین آبشار ها معروف شده، دارای باغات و درختان میوه بسیاری است که اگر به این روستا سفر کردید به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان آن ها را از دست ندهید. از جمله درختانی مانند گردو، تمشک، زالزالک، زیتون، فندق و ... را می توان در این روستا دید.

به سراغ آبشار برویم

آبشار وزنه طارم را می توان یکی از جذاب ترین جاذبه های روستا نام برد. این آبشار که از اتصال دو رودخانه پر آب شکل گرفته در مسیر خود از ارتفاعات بسیاری مانند کوه ها و صخره گذشته و در پی آن آبشار های متعدد دیگری نیز شکل می گیرد. اگر به منطقه آبشار وزنه طارم رفتید حتما چند روزی را در منطقه باشید تا از آب و هوای بی نظیر این منطقه لذت ببرید.

اتراق همراه شماست

اگر قصد دارید تا به استان زیبای زنجان بروید بهتر است قبل از حرکت به سوی این استان اقامتگاهی در شهر مقصد رزرو کنید تا دغدغه محل اسکان نداشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در شهرستان طارم، به راحتی به آبشار وزنه طارم سفر کنید.

"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر آبشار

شرایط و محدودیت ها


محدویت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید