آبشار نکارمن شاهرود، آبشاری درمیان صخره ها

 (0 نفر)
شاهرود
آبشار نکارمن شاهرود

در سفر به سمنان، آبشار نکارمن شاهرود را از دست ندهید

ویراستار :


در سفر به استان سمنان آبشار نکارمن شاهرود را از دست ندهید

در این مقاله قصد داریم تا به یکی از جاذبه های بی نظیر و جذاب استان سمنان برویم. استان سمنان از آن دسته از استان هایی است که جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری را در خود قرار داده که گردشگران از دیدن آن ها نهایت لذت را می توانند ببرند. در این مقاله اما قصد داریم به سراغ یکی از خاص ترین جاذبه های استان سمنان برویم. آبشار نکارمن شاهرود یکی از جاذبه های پر طرفدار شهرستان شاهرود محسوب می شودکه شما می توانید از دیدن آن بی نهایت لذت ببرید. تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید تا با این آبشار زیبا بیشتر آشنا شوید.

آبشاری در دامنه کوه ها

درباره آبشار نکارمن شاهرود باید بگوییم که در حدود 13 کیلومتری جاده شاهرود به مجن قرار گرفته و در مسیر فرعی روستای نکارمن شاهرود جا خوش کرده است. این آبشار با چشم انداز بی نظیری که دارد سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آبشار نکارمن شاهرود دیدن کنید. این آبشار بواسطه قرار گرفتن در دامنه های کوه جذابیت های طبیعی بسیاری را به همراه دارد.

آب و هوای بی نظیر آبشار نکارمن شاهرود

همانطور که گفتیم آبشار نکارمن شاهرود در میان صخره ها و دامنه کوه قرار گرفته و به همین دلیل آب و هوای بسیار تمیز و بی نظیری را در این منطقه می توانید تجربه کنید. آبشار نکارمن شاهرود در روستایی باصفا و بی نظیر قرار گرفته که شما می توانید چند روزی را نیز در این روستا به گشت و گذار بپردازید. اما مسیرهای اصلی رسیدن به آبشار به واسطه کلبه‌ های چوبی دل‌ انگیز خود بسیار جذاب هستند و موقعیت خوب برای کوهنوردان ایجاد کرده است.

با اتراق سفر کنید

اما اگر قصد سفر به استان زیبای سمنان و شهرستان شاهرود را دارید باید به شما پیشنهادی بدهیم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در شاهرود، به راحتی سفرتان را آغاز کنید. همه ما می دانیم که رزرو منزل در شهر مقصد یکی از دغدغه های اصلی همه مسافران و گردشگران می باشد. بی شک با اتراق می توانید سفری به صرفه را تجربه کنید.

"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر آبشار

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید