تنگه دار نوشهر، تنگه ای درمیان بهشت مازندران

 (0 نفر)
نوشهر
تنگه دار نوشهر

تنگه دار نوشهر، تنگه ای در میان بهشت

ویراستار :


سفری به تنگه دار نوشهر، آمازون استان مازندران

سفر کردن همواره یکی از جذاب ترین اتفاقات زندگی ما محسوب می شود. در این مقاله می خواهیم به شما مقصدی جذاب و هیجان انگیز که شاید نام آن را نشنیده باشید معرفی کنیم. سفر کنیم به استانی بهشتی و زیبا به نام مازندران و شهرستان زیبای نوشهر. همانطور که می دانید استان مازندران یکی از اهداف تفریحی کشورمان در روز های تعطیل می باشد، اما سوال اینجاست که تا چه اندازه با این استان و شهرستان و از همه مهم تر با جاذبه های گردشگری آن آشنایی دارید. تنگه دار نوشهر از جمله مکان های جذابی است که در این مقاله قصد داریم تا به معرفی آن بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

تنگه ای در ارتفاعات زیبایی ها

همانطور که گفتیم، تنگه دار نوشهر از جمله مکان های تفریحی استان مازندران است که هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر کشور می باشد. با گرم تر شدن آب و هوای کشورمان، مردممان تمایل دارند تا به شهر های خنک و خوش آب و هوا بروند. یکی از خوش آب و هواترین مناطق کشور، استان مازندران است که به معنای واقعی، لذت از طبیعت بی نظیر منطقه را تجربه خواهید کرد. به شما پیشنهاد می کنیم که ماجراجویی در تنگه دار نوشهر را از دست ندهید. بی شک سفر به تنگه دار نوشهر در روز های گرم سال می تواند تجربه به یادماندنی برای شما و خانواده تان باشد.

منطقه ای بکر و خوش آب و هوا

اما می توان به جرعت گفت که تنگه دار نوشهر یکی از خاص ترین و بکر ترین مناطق کشورمان محسوب می شود. این تنگه دارای رودی پر از آب است که باعث بوجود آمدن منطقه ای سرسبز و بکر شده است. درختان درهم تنیده شده و نسیم ملایم منطقه بی شک تجربه ای بی نظیر را در ذهن شما به یادگار می گذارد. شما در تنگه دار خواهید دید که نور از باریکه هایی که در میان درختان پرپشت می گذرد و فضای مهیج و بی نظیری همراه با رودخانه و صخره هایی با پیچک های آویزان بوجود می آورد.

تجربه ای بی نظیر با اتراق

اگر قصد سفر به شهرستان نوشهر و استان مازندران را دارید، باید به شما بگوییم که یکی از دغدغه های بسیاری از گردشگران، محل اسکان می باشد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در نوشهر و استان مازندران، به راحتی به این منطقه بکر و بی نظیر سفر کنید.

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید