جزیره نخیلو بوشهر، بهشت پرندگان دریاییجزیره نخیلو بوشهر، سرزمینی رویایی برای پرندگان مهاجر

سفر کردن به مناطق ناشناخته بدون شک برای تمامی افرادی که عاشق سفر هستند می تواند بسیار جذاب و دل انگیز باشد. در این مقاله سعی کردیم به معرفی جاذبه ای بپردازیم که شاید بسیاری از شما تا به امروز نام آن را هم نشنیده اید. به استان زیبای بوشهر برویم و شما را با جاذبه ای بی نظیر و تماشایی آشنا کنیم. جزیره نخیلو بوشهر از جمله مکان هایی است که اگر به استان بوشهر سفر کردید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آن دیدن کنید. تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید تا با این جاذبه بکر و دیدنی بیشتر آشنا شوید.

جزیره نخیلو بوشهر، جزیره ای خالی از سکنه

 جزیره نخیلو بوشهر تحت حفاظت محیط زیست استان بوشهر قرار گرفته و به دلیل پوشش مناسب گیاهی، بستر ماسه‌ های صدفی و خالی از سکنه بودن، محل ایده ‌آلی برای تخم‌ گذاری پرندگان تابستان گذر است. در این جزیره خوش آب و هوا پرندگانی همچون پرستوی دریایی پشت تیره، پرستوهای کاکلی بزرگ و کوچک و نوعی خرچنگ‌ خوار که با جمعیتی بیش از 50 هزار قطعه در سراسر جزیره کوچک نخیلو پراکنده می باشند، منظره زیبایی از پرواز پرندگان در آسمان ایجاد می‌کنند.

جزیره نخیلو بوشهر، مورد حفاظت مردم

جالب است بدانید که مردم شهرستان‌ های منطقه یعنی دیر و کنگان باید با حفاظت از این جزیره به صنعت گردشگری شهرستان کمک شایانی انجام دهند و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز باید با آوردن امکانات و تسهیلات لازم به رونق گردشگری این منطقه کمک کند. جزیره نخیلو بوشهر را می توان الماس گردشگری منطقه دانست.

سفری با اتراق

بدون شک یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از گردشگران، محل اسکان در شهر مقصد است. در این قسمت می خواهیم این مشکل را برطرف کنیم. شما بهتر است قبل از آغاز سفرتان، محل اسکان خود را مشخص کنید، و به این منظور می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در بوشهر، سفر خود را بدون هیچ نگرانی آغاز کنید.

"سفری مملو از حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


این جزیره محافظت شده است

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(1) نظر ارسال شده
میر پیمان بریس فاطمی
آبان 1400
بد نبود میتونست اطلاعات کامل تر باشه