طبیعتی سحرانگیز در آبشار سنگ بن چشمه


جلوه گری بی نظیر آبشار سنگ بن چشمه در تنکابن

همه ما می دانیم که شمال کشور با همه جذابیت ها و مناظر منحصر به فردی که دارد، قطب گردشگری کشور محسوب می شود. پس نظرتان چیست تا به یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شمال کشور سفر کنیم؟ به استان مازندران می رویم، استانی که بهشتی به عنوان تنکابن را در دل خود قرار داده است. یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری تنکابن، آبشار سنگ بن چشمه این منطقه می باشد. با سامانه گردشگری اتراق همراه باشید تا با این جاذبه بسیار زیبا و دل انگیز آشنا شوید.

آبشار سنگ بن چشمه، آبشاری با آب و هوایی فوق العاده

آبشار سنگ بن چشمه که در دوراهی کلشیم و در مسیر رودخانه زیبای دو هزار قرار گرفته، در جنوب غربی تنکابن می باشد. آب و هوای بی نظیر آبشار حتما شما را ترغیب می کند تا بار دیگر این بار با دوستان و آشنایان خود به این منطقه بهشتی سفر کنید. طبیعت منحصر به فرد این منطقه باعث شده تا آبشار سنگ بن چشمه به یکی از جاذبه های مورد علاقه گردشگران تبدیل شود و سالانه میزبانی بسیاری از مسافران نوروزی باشد. پس شما هم زمان را تلف نکنید و با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در تنکابن چند روزی را در تنکابن مهمان باشید تا همه جاذبه های این منطقه را ببینید و لذت ببرید.

مناظر بسیار جذاب و شگفت انگیز آبشار

آبشار سنگ بن چشمه در منطقه ای کوهستانی قرار دارد که زمستان هایی نسبتا سرد و تابستان هایی خنک را سپری می کند، پس فصول گرم سال می توانند گزینه مناسبی برای سفر به این بهشت گم شده است. اما زمانی که به این آبشار رفتید ده ها اثر طبیعی دیگر را نیز خواهید دید، از جمله چشمه ها، دهکده ها، پارک های طبیعی، آبشار ها و همچنین درختان سر به فلک کشیده توسکا، بلوط و افرا از جمله مناظری هستند که اگر راهتان به نزدیکی این منطقه گردشگری بسیار زیبا افتاد آن ها را خواهید دید. آرامش این منطقه بی نظیر است و شما می توانید با سفر به آبشار سنگ بن چشمه از جذابیت های این جاذبه گردشگری نهایت لذت را ببرید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیبت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده