سفری به اقیانوس مه در جنگل دو هزار تنکابن


جنگل دو هزار تنکابن، جنگلی رازآلود و جذاب در مازندران

شمال کشور همواره پر است از جاذبه های گردشگری طبیعی و سرسبز، اما در این مقاله قرار است سفری داشته باشیم به یکی از جنگل های بسیار زیبا با چشم انداز های حیرت نگیز، پس با اتراق در ادامه همراه باشید. جنگل دو هزار تنکابن در استان مازندران یکی از جنگل های پر طرفدار و منحصر به فرد محسوب می شود پس شما هم بد نیست حداقل یک بار هم که شده از این زیبایی های تمام نشدنی دیدن کنید، مطمئن هستم که خوشتان می آید.

جنگل دو هزار تنکابن، گم شده ما بین ابر ها

تصور کنید که مه تا نیمه ها در جنگل فرود آمده و جنگل را به نوعی بلعیده است. دریای مه می تواند برای بسیاری از گردشگران مهیج و جذاب باشد. در میان درختان که قدم می زنید خزه هایی را خواهید دید که از درختان بالا رفته اند. صدای بال زدن و خواندن پرندگان گوش شما ار نوازش می دهد. صبر کنید! حواستان باشد که در تاریکی به این جنگل انبوه نروید زیرا تاریکی در جنگل دو هزار تنکابن اصلا حال خوبی به انسان نمی دهد. البته که نمی توانیم هیچکدام از شما را از اقامت یک شبه در این جنگل انبوه منع کنیم، پس اگر رفتید مواظب خودتان باشید.

زیبایی های جنگل دو هزار تنکابن را از دست ندهید!

جنگل دو هزار تنکابن از آن دسته از جنگل هایی است که تا وقتی سرسبزی و طراوت در دنیا زنده است، باید به آن سفر کرد و حداقل یک بار هم که شده این جنگل زیبا را از نزدیک دید. باور کنید قدم زدن ما بین درختان سر به فلک کشیده به همراه آواز پرندگان و خروش موج های رودخانه ها می تواند خستگی یک سال کار و فعالیت در سرزمین پر از دود و آلودگی شهر ها را بشورد و ببرد.

با یک تیر دو نشان بزنید !!

اگر تصمیمتان را مبنی بر سفر به بهشت گم شده تنکابن گرفته اید باید به شما بگویم که دو راه برای لذت بردن از این منطقه زیبا و سرسبز دارید. یا اینکه قدم زدن ما بین درختان با شکوه در دل جنگل دو هزار تنکابن را انتخاب کنید، و یا اینکه مسیر کوهنوردی تا قله سیالان را انتخاب کرده تا علاوه بر استفاده از زیبایی های منطقه، ورزش سالم کوهنوردی را در هوایی بی نظیر تجربه کنید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طراوت و سرسبزی در دل مازندران

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده