پارک جنگلی باغمیشه با تفریحاتی منحصر به فرد

 (0 نفر)
تبریز
پارک جنگلی باغمیشه

پارکی جنگلی در شهر اولین هااگر به آذربایجان شرقی سفر کردید، پارک جنگلی باغمیشه را از دست ندهید

در این مقاله سفری خواهیم داشت به استان آذربایجان شرقی که یکی از استان های بسیار زیبای کشورمان می باشد. خب بهتر است قبل از شروع سفر خیالی در این مقاله نکته ای مهم را یادآوری کنم. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در قلب تبریز در با خیالی راحت از جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبای این شهر دیدن کنید. برگردیم به سفرمان به یکی از زیباترین جاذبه های تبریز برویم، یعنی پارک جنگلی باغمیشه.

طراوات و شادابی را در باغمیشه ببینید!

تبریز یکی از شهر های بسیار زیبای کشورمان می باشد که هم از نظر تاریخ و هم از نظر طبیعت حرف های بسیاری برای گفتن دارد. یکی از جاذبه های منحصر به فرد این استان، پارک جنگلی باغمیشه می باشد. این پارک جنگلی با فضای سرسبز و زیبایی که دارد آخر هفته میزبان بسیاری از مردم شهر تبریز و استان های اطراف است. پس به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این جاذبه شگفت انگیز دیدن کنید.

تفریحات سالم در قلب طبیعت

اما اگر به پارک جنگلی باغمیشه سفر کردید حواستان باشد که تفریحات جذاب این پارک را از دست ندهید. این مجموعه تفریحی شامل آمفی تئاتر روباز، مسیر دوچرخه سواری، زمین بازی، زمین گلف و جاده تندرستی و... می باشد. اما یکی از هیجان انگیز ترین مکان های پارک جنگلی باغمیشه، شهربازی آنجاست. شهربازی این پارک جزو پنج شهربازی برتر شهر تبریز می باشد که می توانید به همراه خانواده هیجانات خود را در این مکان شاداب تخلیه کنید.

قایق سواری را در پارک جنگلی باغمیشه از دست ندهید!

همین که در پارک جنگلی باغمیشه قدم می زنید، چشمتان به استخر بزرگ این مجموعه خواهد افتاد. شاید دلتان یک قایق سواری حسابی خواست. فقط کافیست قایقی را به اجاره بگیرید و دل به آب بزنید و روز تفریحی خودتان را با این قایق سواری کامل کنید. اما صبر کنید ماجراجوییمان در این پارک جنگلی زیبا تمام نشده است، شما می تواید به تونل های سیمانی مدل درختی این پارک هم سری بزنید و با گرفت عکس های یادگاری جذاب آن ها را در فضای مجازی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی جنگلی و بکر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه