دریاچه شورابیل اردبیل، نگینی در وسط شهر

 (0 نفر)
اردبیل
دریاچه شورابیل اردبیل

شورابیل، نگین گردشگری اردبیل

ویراستار :


به اردبیل رفته اید و دریاچه شورابیل سر نزدید؟ عجیب است!

شاید تا به حال سفر های بسیاری در کشور داشتید و استان های بزرگ و کوچک زیادی را از نزدیک دیده اید. استان هایی با آثار تاریخی، مناطق بکر طبیعی و آب و هوای مطلوب همواره میزبان گردشگران بسیاری در طول سال می باشند. اما در این قسمت می خواهیم شما را با نگین گردشگری استان اردبیل که تمامی خصوصیات یک مکان تفریحی را دارد آشنا کنیم. این شما و این دریاچه شورابیل اردبیل. با اتراق همراه باشید تا کمی در این شهر زیبا وقت بگذرانیم.

دریاچه ای زیبا در قلب شهر

اگر به استان اردبیل سفر کرده اید، حتما می دانید که یکی از معروف ترین مکان های گردشگری این شهر، دریاچه شورابیل می باشد. این دریاچه را می توان یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین دریاچه های درون شهری کشور دانست. کافیست یک بار به مجموعه تفریحی شورابیل سر بزنید تا این مجموعه به پای ثابت مکان های سفر کرده شما اضافه شود. اگر می خواهید این دریاچه زیبا را از نزدیک ببیند می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در اردبیل، با هزینه ای به مراتب کم تر سفری جذاب و به یاد ماندنی را تجربه کنید.

دریاچه شورابیل، قدیمی تر از دریاچه ارومیه

مجموعه شورابیل دارای یکی از دریاچه های طبیعی درون شهری کشور است که با مطالعاتی که انجام شده، این دریاچه، قدیمی تر از دریاچه ارومیه می باشد که ارزش بالای دریاچه شورابیل را نشان می دهد. اما در مجموعه شورابیل می توانید از امکانات مختلفی همچون یک شهربازی رو باز و یک شهربازی سر پوشیده، بزرگ ترین رینگ پیاده روی چمن مصنوعی ایران که دور تا دور دریاچه را پوشش میدهد، پیست دوچرخه سواری، پیست دومیدانی، تعدادی هتل، باغ وحش، پیست کارتینگ، طولانی ترین زیپ لاین استاندارد کشور و امکانات دیگری که در این مجموعه قرار دارد استفاده کنید.

به منطقه نمونه گردشگری خوش آمدید!

دریاچه شورابیل به منطقه نمونه گردشگری شهر تبدیل شده است که سالانه گردشگران بسیاری از این دریاچه دیدن می کنند. دریاچه شورابیل از جمله جاذبه هایی است که حتما باید یک بار به آن سفر کرد و از آب و هوای بی نظیر منطقه نهایت استفاده را برد.

"سفر لذت بخشی را برای شما آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی دوست داشتنی در قلب شهر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید