رودخانه کردان شادابی و در طراوت البرز

 (0 نفر)
کرج
رودخانه کردان

رودخانه ای در میان شگفتی طبیعت کردان

ویراستار :

سفری به دل استان البرز و بازدید از رودخانه کردان

رودخانه ها همواره شریان های اصلی حیات در هر شهر و روستایی می باشند و تماشای رودخانه های خروشان همواره برای بسیاری از گردشگران لذت بخش می باشد. در این مقاله قصد داریم تا به شهرستان کردان در استان البرز سفری داشته باشیم. در کردان رودخانه ای خروشان وجود دارد که به رودخانه کردان معروف است. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این رودخانه زیبا بیش تر بدانید.

 طراوت شمال کشور به البرز هم رسیده !

همسایه بودن استان های بزرگی مانند تهران و البرز با استان های شمالی باعث شده تا شادابی و سرسبزی این استان ها به کردان و نواحی ییلاقی تهران هم برسد. کردان یکی از مناطق ییلاقی سرسبز و بی نظیر این منطقه می باشد. اگر ساکن تهران هستید و به کردان نرفته اید باید به شما بگویم که مناظر جذاب و زیبای این روستا بسیار فوق العاده می باشد. رودخانه کردان نیز با دلبری هر چه تمام تر در دل روستا می خروشد و باعث شده تا گردشگران بسیاری این روستا را برای گذراندن تعطیلات انتخاب کنند.

رودخانه کردان، از ارتفاعات کهار بزرگ تا روستا

رودخانه کردان که مناظر بسیار زیبایی را برای گردشگران فراهم آورده، باعث سرسبزی و طراوت فضای اطراف خود شده است. این رودخانه از ارتفاعات کهار بزرگ سرچشمه می گیرد و در مسیر خود از روستای کردان گذشته و به رودخانه شور در روستای نجم آباد می ریزد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در کردان، تعطیلات بی نظیری را در این روستای منحصر به فرد بگذرانید.

آب و هوای بی نظیر کردان شما را وسوسه می کند

 اما اگر یک بار به این روستای منحصر به فرد بروید و رودخانه کردان و آب و هوای این منطقه را از نزدیک لمس کنید، مطمئن باشید که معتاد این روستا خواهید شد و چند وقت یک بار برای گذراندن تعطیلات آخر هفته این روستای بکر و منحصر به فرد را برای مقصد سفرتان انتخاب خواهید کرد. پس منتظر چه هستید؟ بار و بندیلتان را جمع کنید و به طرف این روستای بکر بروید. تصورش را بکنید، در کنار رودخانه کردان که با قدرت تمام در حال خروشید است به صدای پرندگان گوش دهید و آب و هوای تمیز وارد ریه هایتان بکنید. سفرتان پر از لحظات آرامش بخش.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای مطبوع

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید