سفری به اعماق تاریخ با پارک وکیل آباد مشهد

 (0 نفر)
مشهد
پارک وکیل آباد مشهد

پارکی جنگلی وکیل آباد در دل خراسان

ویراستار :

به پارک وکیل آباد مشهد، قدیمی ترین پارک این شهر خوش آمدید!

 

سفر کردن همواره در برنامه ماهانه یا سالانه هر خانواده ای دیده می شود. در این مقاله می خواهیم پارکی جذاب را در استان خراسان رضوی و شهر مشهد به شما معرفی کنیم که قدیمی ترین پارک این شهر محسوب می شود. پارک وکیل آباد مشهد از جمله جاذبه هایی است که هر گردشگری دوست دارد در سفر به خراسان رضوی از آن دیدن کند. پارک تاریخی وکیل آباد را به هیچ عنوان از دست ندهید. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این پارک منحصر به فرد بیش تر آشنا شوید.

پارکی متفاوت در قلب مشهد

اما همه ما می دانیم که بسیاری از افرادی که به مشهد سفر می کنند، عمدتا مرقد مطهر امام راضا (ع) را برای گذراندن وقت خود انتخاب می کنند، اما باید گفت که این شهر زیبا مکان های گردشگری بسیار زیبای دیگری هم دارد که واقعا ارزش وقت گذاشتن را دارند. پارک وکیل آباد مشهد، از سال 48 تا کنون به عنوان یکی از تفرجگاه های ییلاقی این شهر محسوب می شود. آب و هوای دلچسب، طبیعتی دوست داشتنی و همچنین چشم انداز های فوق العاده زیبای این منطقه، همه و همه دست به دست هم داده اند تا پارک وکیل آباد مشهد به پارکی محبوب بین گردشگران و طبیعت گردان تبدیل شود.

طبیعت این پارک را از دست ندهید!

اگر به این پارک سفر کردید خواهید دید که در ابتدای ورودتان به پارک، درختانی سر به فلک کشیده به شما خوش آمد می گویند. قدم زدن در مسیری که صدای رودخانه آن گوش شما را نوازش می کند و درختان کهنسالی که با زیبایی هرچه تمام تر رودخانه را تا مقصدش همراهی می کند. اگر دلتان می خواهد از این پارک بسیار زیبا دیدن کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزور سوئیت در مشهد، چند روزی را مهمان این مردم خونگرم باشید.

شگفتانه های پارک وکیل آباد برای شما !

اما اگر فکر کردید که جذابیت های پارک وکیل آباد مشهد محدود به رودخانه و درختان باید بگویم که اشتباه می کنید. اگر پیاده رویتان را در پارک ادامه دهید خواهید دید که باغ وحش، دریاچه و شهربازی پارک وکیل آباد مشهد شما را به تفریحی حسابی در قلب مشهد دعوت می کنند. پس منتظر چه هستید، هرچه زودتر ماجراجوییتان را در پارک وکیل آباد آغاز کنید.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی دوست داشتنی در مشهد

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید