کوه سنگی مشهد، معروف ترین مکان گردشگری مشهد


سفری به مجموعه تفریحی کوه سنگی، یکی از معروف ترین جاذبه های مشهد

استان خراسان رضوی همواره یکی از استان های پیشرو در عرصه گردشگری بوده است. در این مقاله قصد داریم تا با یکی از جاذبه های بسیار زیبا و منحصر به فرد در این استان آشنا شویم. کوه سنگی یا به عبارتی کوسنگی، یکی از بزرگ ترین های پارک های تفریحی مشهد محسوب می شود. در ادامه با اتراق همراه باشید تا این مجموعه بی نظیر تفریحی و علمی را بیش تر بشناسید.

کوهسنگی، نگین گردشگری خراسان

این مجموعه تفریحی و علمی در میان خود میزبان دو رشته کوه مهم از کوه های بینالود می باشد. اما اگر می خواهید معروف ترین و زیباترین خیابان این منطقه را ببینید باید بگوییم که مسیر شهر مشهد تا کوه سنگی یکی از سرسبزترین مسیر های منطقه محسوب می شود. اما اگر منتظرید تا فصل خاصی از راه برسد تا به کوه سنگی سفر کنید باید بگویم که منتظر نمانید، زیرا هر فصلی از سال را که برای سفر به این منطقه شگفت انگیز انتخاب کنید، این پارک میزبان خوب و شایسته ای برای شما خواهد بود. اما اگر در فصول بهار و تابستان به این منطقه بروید می توانید از چشم انداز های فوق العاده زیبای این منطقه بیش تر استفاده کنید.

کوه سنگی، تاریخی به درازای صفوی

شهرت کوه سنگی در شهر مشهد بسیار زیاد می باشد، به طوری که این پارک زیبا و قدیمی همیشه پای ثابت سفر های گردشگران داخلی و خارجی بوده است. شهرت این مجموعه از دوران قدیم به این خاطر بوده است که گفته می شود شاه عباس صفوی در این منطقه تاج گذاری کرده است. اما اگر دلتان می خواهید از این جاذبه بی نظیر در مشهد دیدن کنید، می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در مشهد، این جاذبه منحصر به فرد را از نزدیک تجربه کنید.

پارکی آمیخته با زیبایی های آب، سنگ و سرسبزی

اما همانطور که گفتیم کوهسنگی یکی از جاذبه های بسیار مهم و قدیمی مشهد محسوب می شود. این پارک دارای استخری بزرگ می باشد. اگر به این پارک رفتید خواهید دید که منظره آبی استخر به همراه چشم انداز بی نظیر کوه سنگی، منظره ای بسیار جذاب را به بینندگان هدیه می کند. این پارک به راستی تلفیقی از نور، سرسبزی، سنگ و آب است.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مکانی تفریحی و تاریخی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده