عمارت شاپوری شیراز، شکوه معماری اروپایی

 (0 نفر)
شیراز
عمارت شاپوری شیراز

عمارت شاپوری، عمارتی با معماری بی نظیر اروپایی

ویراستار :

بازدید از عمارت شاپوری شیراز، تجربه ای فوق العاده در فارس

استان فارس، استانی که به مهد علم و ادب و همچنین داشتن شاعران بزرگی همچون سعدی و حافظ می بالد. مطمئنم که با شنیدن نام شیراز، ذهنتان به سوی حافظیه و سعدیه ای می رود که دلبرانه عقل از سر عاشقان شعر و ادب می برد. اما بیایید سنت شکنی کنیم و برای یک بار هم که شده از مکانی که شاید کم تر به گوشمان خورده بازدید کنیم. عمارت شاپوری شیراز که یکی از زیباترین عمارت های این شهر محسوب می شود، از جمله جاذبه های بسیار زیبای استان فارس می باشد. در ادامه با اتراق همراه شوید تا اطلاعات بیش تری در رابطه با این عمارت کسب کنید.

عمارتی قدیمی اما همچنان باشکوه !

حواستان باشد که اگر به عمارت شاپوری شیراز قدم گذاشتید، دوربین عکاسی هایتان را آماده نگه دارید تا از جزء به جزء این عمارت زیبا عکاسی کنید. عمارت شاپوری شیراز مربوط به دوره اول پهلوی می باشد که متعلق به تاجری از اهل شیراز بوده است. این بنای زیبا و چشم نواز در دهه 70 به ثبت ملی رسیده است. راستی معماری بی نظیر این عمارت را به هیچ عنوان از دست ندهید و با دقت به شکوه معماری این بنا خیره شوید و لذت ببرید.

معماری به سبک اروپایی

عمارت شاپوری شیراز با معماری خاصی ساخته شده است که به گفته کارشناسان، این معماری مربوط به اروپاییان و معماری خاص آنان است. اگرچه بعد از ساخت این عمارت، از معماری آن تقلید شده اما به جرئت می توان گفت که هیچ کدام به زیبایی عمارت شاپوری شیراز نمی رسد. برای سفر به شیراز و بازدید از چنین بنای تاریخی و زیبایی برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در شیراز، سفر مقرون به صرفه ای را تجربه کنید.

نورپردازی بی نظیر عمارت شاپوری شیراز

اگر نظر من را بخواهید، بهترین زمان برای بازدید از چنین شاهکاری، شب است. اگر در زمان تاریک شدن هوا از این عمارت زیبا بازدید کنید، دلیل حرف من را خواهید فهمید. در هنگام شب عمارت شاپوری شیراز به زیبایی هرچه تمام تر نورپردازی می شود و صحنه ای فوق العاده زیبا را برای بازدید کنندگان به وجود می آورد.

"سفری پر از شادی و حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


عمارتی باشکوه و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید