پارک جنگلی سی سنگان نوشهر، نگینی بر پهنای مازندران

 (0 نفر)
نوشهر
پارک جنگلی سی سنگان

پرک سی سنگان، پارکی جذاب در نوشهر

ویراستار :

مسیری مستقیم از جنگل به دریا با سفر به پارک جنگلی سی سنگان

استان مازندران، استانی زیبا و سرسبز در شمال کشور است که مطمئنا همه شما یک بار تصمیم گرفته اید که به این استان زیبا سفر کنید. اما در این مقاله می خواهیم به پارکی کم نظیر در این استان برویم و این پارک منحصر به فرد را به شما معرفی کنیم. پس کمربند هایتان را محکم ببندید که امروز قرار است به دل جنگل های انبوه استان مازندران بزنیم. این شما و این پارک جنگلی سی سنگان در کرانه های دریای خزر. با اتراق همراه شوید تا با این پارک جنگلی فوق العاده زیبا بیش تر آشنا شوید.

سفری جذاب از جنگل تا کرانه های دریا

مطمئنا کم تر منطقه ای را سراغ دارید که جنگل و دریا در یک نقطه به یکدیگر برسند، اما کافیست به پارک جنگلی سی سنگان بروید تا این چشم انداز فوق العاده زیبا را از نزدیک تجربه کنید. پارک جنگلی سی سنگان در 35 کیلومتری نوشهر قرار دارد. نکته جالب و هیجان انگیز این پارک این است که از جنوب به کوه های سر به فلک کشیده البرز و از شمال به دریای خزر منتهی می شود. مساحت کلی این پارک جنگلی بی نظیر حدود 602 کیلومتری مربع می باشد.

بهترین مکان تفریحی شمال کشور را از دست ندهید!

پارک جنگلی سی سنگان را می توان یکی از بهترین و با ارزش ترین پارک های طبیعی کشور دانست که سالانه گردشگران بسیاری از این پارک سرسبز دیدن می کنند. اگر به این پارک رفته باشید خواهید دید که هرچقدر از ساحل به طرف جنگل پیشروی می کنید، ارتفاع پارک بیش تر شده که بلندترین نقطه پارک حدود 50 متر ارتفاع دارد. گفتنی است که هم ساحل و هم مناطق جنگلی این پارک از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار هستند.

پارک جنگلی سی سنگان را درنوردید!

اما یادتان باشد که اگر پارک جنگلی سی سنگان رفتید، حتما از همه مناطق آن دیدن کنید. این پارک امکانات تفریحی بسیار متنوعی برای شما تدارک دیده است. اگر دلتان می خواهد به این پارک جنگلی که مشهورترین پارک ساحلی مازندران محسوب می شود سفر کنید، کافیست به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو سوئیت در نوشهر، به راحتی آخر هفته خود را در این شهر بی نظیر بگذرانید.

"سفری پر از هیجان را برای شما آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جنگلی سرسبز و چشم نواز

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید