در دریاچه و سد آبیدر نوشهر، زیبایی را تجربه کنید

 (0 نفر)
نوشهر
دریاچه و سد آبیدر

دریاچه ای در طبیعت بهشتی نوشهر

ویراستار :

سفری به دریاچه و سد آبیدر، چشم انداز بی نظیر نوشهر

بسیاری از شما به استان مازندران سفر کرده اید و می دانید که این استان از جمله مناطق بسیار زیبا و سرسبز کشور می باشد. اما در این مقاله می خواهیم قسمتی از این استان را به شما معرفی کنیم که شاید تا به امروز نامش را هم نشنیده اید. دریاچه و سد آبیدر در شهرستان نوشهر از جمله جاذبه های فوق العاده زیبای استان مازندران می باشد. در ادامه با اتراق همراه باشید تا سفری کوتاه به این دریاچه زیبا داشته باشیم و این منطقه جذاب را برای شما شرح دهیم.

دریاچه ای بر فراز زیبایی ها

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری استان مازندران و شهرستان نوشهر، دریاچه و سد آبیدر می باشد. دریاچه آبیدر که در پشت سد خاکی آبیدر قرار دارد به دلیل زیبایی های تمام نشدنی اش سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این مجموعه زیبا یکی از تفرجگاه های معروف شهر نوشهر می باشد. اگر مایل هستید تا به این دریاچه زیبا سفر کنید، ما برای شما پیشنهادی داریم که شاید نتوانید آن را رد کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در نوشهر، سفری مقرون به صرفه را در این شهر بی نظیر تجربه کنید.

دریاچه ای پر برکت در نوشهر

در رابطه با دریاچه و سد آبیدر باید بگوییم که این مجموعه برکات زیادی برای مردم منطقه داشته است. سد آبیدر به منظور تامین آب کشاورزی زمین های منطقه زده شد، که توسط رودخانه کجور آب این سد تامین می شود. اما دریاچه آبیدر که به دلیل زدن سد در این منطقه ایجاد شد، یکی از جذاب ترین دریاچه های استان مازندران می باشد. چشم انداز بی نظیر این دریاچه باعث شده تا هرساله تعداد زیادی از گردشگران از این دریاچه دیدن کنید.

دریاچه و سد آبیدر و تفریحات هیجان انگیز در آن

اما اگر تصمیم گرفتید تا آخر هفته را با خانواده به دریاچه و سد آبیدر در نوشهر بروید، باید به شما تبریک بگویم زیرا انتخابی بسیار هوشمندانه کردید. ترکیب دریاچه و مناطق جنگلی اطراف، مناظری کم نظیر را تقدیم نگاهتان خواهد کرد. پیرامون دریاچه و سد آبیدر امکانات رفاهی از جمله آلاچیق و اتاقک هایی جهت استراحت شما تدارک دیده شده و همچنین سایر خدمات تفریحی نیز دیده می شود.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


دریاچه ای با آب و هوای بی نظیر و چشم اندازی جذاب

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید