دره تنگ دار نوشهر، ماجراجویی جذاب در فصل گرما

 (0 نفر)
نوشهر
دره تنگ دار نوشهر

تنگ دار، بهشتی در ژرفای جنگل

ویراستار :

در سفر به مازندران از دره بی نظیر تنگ دار نوشهر دیدن کنید!

استان مازندران است و ماجراجویی های جذاب گردشگری آن. بیایید در این مقاله کمی هیجان سفرمان را بیش تر کنیم و به مکانی در دل جنگل های مازندران سفر کنیم. بجنبید و بار و بندیلتان را جمع کنید که بعد از مطالعه این مقاله قرار است سفری جذاب را شروع کنید. کمربند هایتان را ببندید تا به دره تنگ دار نوشهر برویم و تفریحاتی بی نظیر را در این منطقه گردشگری زیبا سپری کنیم. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این مکان فوق العاده آشنا شوید.

در جنگل های آمازون خوش بگذرد!

شاید تیتر بالا برای شما عجیب به نظر برسد اما دره تنگ دار نوشهر یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری استان مازندران محسوب می شود که به آمازون ایران معروف شده است. تصورش را بکنید، در دره ای زیبا با چشم اندازی طبیعی و منحصر به فرد قدم بزنید و صدای به حرکت درآمدن درختان و همچنین شرشر آب چشمه های منطقه روح شما را نوازش بدهد. اگر می خواهید به تنگ دار نوشهر بروید ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در نوشهر، با هزینه ای بسیار پایین و مقرون به صرفه سفرتان را شروع کنید.

هوای گرم و تفریحات جذاب آبی

نمی دانم که تا چه اندازه به تفریحات آبی علاقه دارید اما مطئنم که شیرجه زدن در آبی خنک در گرمای تابستان می تواند حال آدم را حسابی جا بیاورد. تنگ دار نوشهر مکانی است که می توانید در مکانی شبیه به جنگل های انبوه آمازون از صخره ای بلند به درون شیرجه بزنید و یا رودخانه نوردی را در این منطقه جذاب تجربه کنید. بی شک شنا کردن و آب بازی در چنین منطقه رویایی، تجربه باورنکردنی برای شما خواهد بود.

چرا به تنگ دار نوشهر برویم؟

جواب سوال بالا کاملا مشخص است. سفر به ژرفای جنگل های انبوه و طبیعت گردی در یکی از زیباترین دره های حال حاضر ایران تجربه ای نیست که انسان چندین بار در طول زندگی آن را انجام دهد. بی شک سفر شما از جاده منتهی به این دره شروع می شود زیرا قرار است جاده چالوس را مسیری برای رسیدن به تنگ دار نوشهر انتخاب کنید.

"سفری ایمن را برای شما آرزومندیم"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز و آب و هوای بی نظیر منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید