کوه اسپیناس آستارا، نماد شگفتی در گیلان

 (0 نفر)
آستارا
کوه اسپیناس آستارا

کوه اسپیناس، کوهی به بلندای زیبایی

ویراستار :

طبیعت بهشتی در کوه اسپیناس آستارا را از دست ندهید!

سفر به شمال کشور از دیرباز به دلیل داشتن طبیعتی بکر و مناظر جذاب طبیعی مرسوم بوده است. اما سوال اینجاست که تا چه اندازه با جذابه های گردشگری استان های شمالی کشور آشنا هستید. در این قسمت قطار جاذبه گردی های این بار اتراق را به استان گیلان و شهر بی نظیر آستارا هدایت می کنیم. آماده باشید تا به کوهی بی نظیر در این شهر سفر کنیم. کوه اسپیناس آستارا، معجزه بزرگ طبیعت در پهنای شمال کشور می باشد. با اتراق همراه شوید تا در بیش تر با این کوه سرسبز آشنا شوید.

کوهی در آغوش ابر ها

شاید نام تالاب بین المللی استیل را در شهر آستارا شنیده باشید، کوه اسپیناس نیز در پشت این تالاب زیبا قرار دارد. اما به نظرم هرچه از زیبایی های تمام نشدنی این کوه برایتان بگویم حق مطلب ادا نمی شود و فقط باید از نزدیک این خلقت زیبای خداوند را ببینید. تصورش را بکنید، بر فراز کوه اسپیناس آستارا ایستاده اید و ناگهان ابر هایی که مانند اقیانوسی خروشان به سمت شما می آیند و کوهی با این ابهت را در خود غرق می کنند. تصورش هم آدم را سر ذوق می آورد.

کوه اسپیناس آستارا، کوهی با چشم انداز بهشت

به راستی که طبیعت شمال کشور در تمام جهان مثال زدنی است. فقط کافیست بر فراز کوه اسپیناس آستارا صعود کنید تا چشم انداز جذاب و فوق العاده زیبای منطقه را از بالا ببینید. صبر کنید، قبل از صعود مطمئن شوید که گوشی های همراه و دوربین های عکاسیتان شارژ داشته باشد زیرا قرار است رویایی ترین عکس های عمرتان را در قاب ذهنتان هک کنید. اگر دلتان می خواهد چنین منظره بی نظیری را از نزدیک ببینید، ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در آستارا سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید.

قلعه ای تاریخی در کوهی سرسبز

اگر بر فراز کوه اسپیناس آستارا صعود کنید، خواهید دید که قلعه ای تاریخی در گوشه ای از کوه خودنمایی می کند. قلعه شنیدان یا سندان در طول تاریخ شاهد وقایع و پستی و بلندی های مختلفی بوده است. یکی از مهم ترین اتفاقاتی که این قلعه به خود دید، در زمان حکومت شاه عباس صفوی بود. در این زمان حمزه خان تالشی قیام کرد و حاکم اردبیل به مدت 9 ماه این قلعه را محاصره کرد و در نهایت حمزه خان متواری شد.

"سفری همراه با سلامتی و دل خوش برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز کم نظیر کوه

شرایط و محدودیت ها


مسیر پیاده روی نسبتا سخت

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید