پارک جنگلی بی بی یانلو، قسمتی از زیبایی های شمال

 (0 نفر)
آستارا
پارک جنگلی بی بی یانلو آستارا

پارک بی بی یانلو، پارکی با آرامش بی نظیر

ویراستار :

استشمام آب و هوایی بی نظیر در پارک جنگلی بی بی یانلو

استان گیلان یکی از استان های بسیار زیبا و سرسبز در شمال کشور می باشد که سالانه به دلیل جذابیت بسیار بالایی که در جاذبه های گردشگری خود دارد میزبان سیل عظیمی از مسافران و طبیعت دوستان می باشد. اما در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از جاذبه های دیدنی شهر آستارا در گیلان آشنا کنیم. پارک جنگلی بی بی یانلو در آستارا یکی از پارک ها منحصر به فرد و قدیمی استان گیلان می باشد. با اتراق همراه شوید تا با این پارک جنگلی فوق العاده زیبا بیش تر آشنا شوید.

پارکی متعلق به جنگل های هیرکانی

برای رسیدن به پارک جنگلی بی بی یانلو باید به 5 کیلومتری شهر آستارا بروید. این پارک جنگلی زیبا که به صورت دست کاشت می باشد جزو جنگل های چند میلیون ساله هیرکانی است. پارک جنگلی بی بی یانلو از شمال به جمهوری آذربایجان و از جنوب به مناطق کوهستانی منتهی می شود. این پارک جنگلی با مرمت جنگل های تخریب شده منطقه ایجاد شده است که حدود 300 هکتار به صورت دستی مرمت و بازسازی شده است. از این جهت است که اگر به این پارک بروید، تنوع گیاهی گسترده ای را خواهید دید.

در پارک جنگلی بی بی یانلو قدم بزنید

اما بیایید کمی در این پارک جذاب قدم بزنیم. همین که وارد پارک شوید خواهید دید که درختانی سر به فلک کشیده و بلند، شما را احاطه کرده اند و شما فقط مجبورید به جلو قدم بردارید. نگران تکراری شدن مسیر نباشید زیرا پارک جنگلی برای هر قدمی که بر می دارید شگفتانه ای دارد. البته اگر وارد پارک شوید نوار مرزی بین ایران و جمهوری آذربایجان را نیز خواهید دید. به شما توصیه می کنم برای آرامش روحی خود به این پارک بی نظیر سفر کنید.

خنکای فصل تابستان را در این پارک تجربه کنید!

بسیاری از مسافران نمی دانند که کدام فصل برای سفر به چنین مکان جذابی مناسب است. اما اگر می خواهید سفری همراه با طراوت و تازگی را تجربه کنید فصول تابستان و بهار می تواند بهترین زمان برای سفر به پارک جنگلی بی بی یانلو باشد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در آستارا، چند روزی را مهمان این مردم خونگرم باشید.


"سفرتان پر از لحظات شاد"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


فضایی با آرامش ابدی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید