آبشار وارک خرم آباد، آبشاری که عکسش هم دیدنی است


آبشار وارک خرم آباد، پرخروش و با صلابت در قلب لرستان

استان لرستان از جمله استان های بسیار زیبا و دیدنی از نظر گردشگری و طبیعت نوردی است. پس بیایید کمی بیش تر با این استان بی نظیر آشنا شویم و جاذبه های گردشگری آن را بررسی کنیم. همه شما می دانید که استان لرستان به سرزمین آبشارهای ایران معروف شده است. می خواهیم به شهرستان خرم آباد این استان سری بزنیم و از آبشار وارک خرم آباد بیشتر بدانیم. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این آبشار بی نظیر در لرستان بیشتر آشنا شوید.


آبشاری خروشان در دل طبیعت

استان لرستان با آبشار هایی که در دل خود جای داده، تبدیل به بهشت آبشار های کشور شده و سالانه گردشگران بسیاری به هوای لذت بردن از طبیعت بی نظیر این استان، راهی لرستان می شوند. آبشار وارک خرم آباد که شما همین الان با تماشای عکس آن نیز می توانید ساعت ها از زیبایی آن لذت ببرید، یکی از آبشار های بسیار زیبا لرستان می باشد. بی شک آب و هوای این منطقه از لرستان می تواند حال و هوای شما را تغییر دهد و ریه های شما را از هوای سالم پر کند.


آبشار دوقلوی وارک

شاید برایتان جالب باشد که آبشار وارک خرم آباد از نوع دوقلو می باشد. این آبشار صخره ای که از یک چشمه سنگی سرچمه می گیرد پس از طی کیلومتر ها از یک صخره دیگر به پایین می ریزد و آبشار زیبای دومی را بوجود می آورد. در سفر به این آبشار، با یک تیر دو نشان بزنید. در نزدیکی آبشار وارک خرم آباد، آبشار نوژیان نیز قرار دارد که می توانید با بازدید از یکی، دیگری را هم ببینید.


چگونه به بهشت لرستان برویم؟

آبشار وارک خرم آباد در روستایی به همین نام قرار گرفته که آب و هوایی نسبتا گرم دارد. این روستا در همسایگی اصفهان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان قرار گرفته است. اگر می خواهید سفری به صرفه و مطمئنی را داشته باشید ما برای شما پیشنهادی ویژه داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در لرستان، با هزینه ای بسیار پایین محل اقامت خود را پیش از سفر انتخاب کنید و با خیالی راحت به این استان فوق العاده زیبا سفر کنید و آبشار وارک خرم آباد را تجربه کنید.


سفری پرهیجان را برایتان آرزو می کنیم


نویسنده  محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


منظره جذاب آبشار

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده