هیجان را در دریاچه کیو خرم آباد تجربه کنید


دریاچه کیو خرم آباد، دریاچه ای تماشایی در میان طبیعت بکر

استان های کشورمان یکی از دیگری زیباتر و خوش آب و هوا تر که همگی پتانسیل میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی را در هر فصلی دارند. اما استان لرستان در کشورمان یکی از استان های بسیار زیبا و متفاوت از نظر گردشگری می باشد. اما دلیل تفاوت این استان، قرار داشتن در موقعیت جغرافیایی بسیار خاص می باشد که همه نوع جاذبه گردشگری را در خود قرار داده است. شهرستان خرم آباد در این استان نیز یکی از شهرستان های زیبای کشور است. اما می خواهیم به سراغ دریاچه کیو خرم آباد برویم. با اتراق همراه باشید تا با این جاذبه زیبا بیشتر آشنا شوید.


جاذبه ای منحصر به فرد در لرستان

لرستان را به عنوان استان آبشار ها می شناسند اما در این مقاله می خواهیم به سراغ دریاچه ای زیبا در این شهر خرم آباد برویم. در لرستان همه نوع جاذبه از آبشار بگیر تا دریاچه و کوه و جنگل وود دارد که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. دریاچه کیو خرم آباد پر بازدیدترین جاذبه این استان محسوب می شود. برای رسیدن به این دریاچه لازم نیست که مسافت بالایی را برای رسیدن به آن طی کنید، بلکه این دریاچه دقیقا ما بین شلوغی های شهر قرار دارد.


دریاچه ای تفریحی در دل شهر

دریاچه کیو خرم آباد در مابین خیابان های شهر قرار دارد که تامین آب این دریاچه نیز از داخل شهر انجام می شود. این دریاچه زیبا که می شود گفت پاتوق جوانان و خانواده های شهر خرم آباد شده، حدود 3 تا 7 متر عمق دارد و حدود 7 هکتار وسعت منطقه را در بر گرفته است. در سفر به لرستان حتما از دریاچه کیو خرم آباد دیدن کنید که تفرجگاهی فوق العاده زیبا در این منطقه بوجود آورده است.


قایق سواری را در این دریاچه امتحان کنید

اگر به دریاچه کیو خرم آباد رفتید به شما پیشنهاد می کنم که حتما با اجاره قایق موتوری، دل به این دریاچه بزنید و چشم انداز بکر و بی نظیر اطراف را از وسط دریاچه امتحان کنید. با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در خرم آباد، به راحتی و هزینه ای بسیار کم به این شهر زیبا سفر کنید.


"سفری همراه با سلامتی و حال خوب را برایتان آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای مطبوع و طبیعتی زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده