محو آبشار رنگو گرگان شوید


آبشار رنگو گرگان، آبشاری تماشایی در طبیعت

سفر به استان های شمالی کشور همواره در برنامه سفری بسیاری از گردشگران و همچنین دوست داران طبیعت بوده و هست. شمال کشور به دلیل داشتن آب و هوایی بسیار مطبوع و دل انگیز و همچنین طبیعتی بی نظیر، مورد توجه مردم کشور بوده است. اما استان گلستان شاید یکی از قطب های گردشگری شمال کشور محسوب شود که طبیعت بی نظیری را در خود قرار داده است. به سراغ مرکز این استان، یعنی شهر گرگان برویم. آبشار رنگو گرگان، یکی از آبشار های بسیار زیبا و چشم نواز در دل طبیعت می باشد که اگر در ادامه با اتراق همراه شوید بیشتر در رابطه با این آبشار خواهید فهمید.


آبشاری در بین درختان سر به فلک کشیده

آبشار رنگو گرگان در حدود 15 کیلومتری جنوب غربی گرگان قرار گرفته است. اگر به این آبشار زیبا سفر کردید خواهید فهمید که طبیعت بکر گرگان، طبیعتی چشم نواز است که دل کندن از آن بسیار سخت است. اما جذابیت آبشار رنگو گرگان فقط به محیط اطراف وابسته نیست، بلکه خود آبشار با ساختاری که دارد یکی از آبشار های کم نظیر کشور است. آبشار رنگو گرگان با اینکه ارتفاع کمی دارد اما شکل نیم دایره ای جالبی که به خود گرفته، جذابیتش را چندین برابر کرده است.


پیاده روی در وسط بهشت

برای رسیدن به آبشار رنگو گرگان، باید مسیری نسبتا طولانی را پیاده روی کنید که خود همین پیاده روی، ماجراجویی هیجان انگیزی برای شما خواهد بود زیرا قرار است از میان طبیعتی بکر و سرسبز بگذرید و هوایی تمیز را وارد ریه هایتان بکنید. ابتدای مسیر منتهی به آبشار رنگو گرگان، گرمابه قدیمی را خواهید دید که اگر خسته شدید می توانید کمی در میانه راه استراحت کنید و سپس به راهتان ادامه دهید.


از دیدن آبشار هیجان زده نشوید

شما قرار است از یکی از جذاب ترین آبشار های استان گلستان دیدن کنید پس زمانی که به این آبشار رسیدید حواستان باشد که دوربین های عکاسیتان شارژ دارد زیرا مطمئنم که در این آبشار زیبا عکس های فوق العاده ای می توان گرفت. اگر دلتان یک تفریح حسابی در گرگان را می خواهد، می توانید قبل از شروع سفرتان به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو سوئیت در گرگان، سفری راحت و بدون دغدغه ای را تجربه کنید.


"سفری هیجان انگیز با تن سالم را برای شما آرزو می کنیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم اندازی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده