شگفتی طبیعت اردبیل را در آبشار کری کری ببینید

 (0 نفر)
مشگین شهر
آبشار کری کری مشکین شهر

آبشاری مرتفع و خروشان در مشکین

ویراستار :

آبشار کری کری مشکین شهر، طبیعتی بی نظیر در قلب اردبیل

قطار ایران گردی این بارمان را به استان زیبای اردبیل در شمال غربی کشور ببریم. بسیاری از شما در رابطه با استان زیبای اردبیل مطالب بسیاری شنیده اید اما در این مقاله قصد داریم تا به یکی از جاذبه های بسیار زیبای این استان سفر کنیم. در ابتدا باید به سراغ شهرستان مشکین شهر در استان برویم. اگر نام این شهرستان را از قبل شنیده باشید، می دانید که یکی از شهرستان های بسیار آباد و حاصلخیز کشور می باشد. اما در این مقاله به سراغ آبشاری بلند و زیبا به نام آبشار کری کری خواهیم رفت. پس در ادامه نیز با اتراق همراه باشید.


آبشاری مرتفع در مشکین زیبا

آبشار کری کری در شهرستان مشکین شهر استان اردبیل از جمله آبشار های بسیار زیبای کشور می باشد که شاید بسیارتان نام آن را هم نشنیده اید. این آبشار که در حدود 15 کیلومتری شهر مشکین شهر قرار دارد و در نزدیکی روستای ییلاقی قیرخ بولاغ جا خوش کرده و سالانه میزبان گردشگران بسیاری می بباشد. آبشار کری کری یکی از آبشار های بلند و پر آب منطقه محسوب می شود. سفر به چنین آبشار زیبایی در دل شهرستان حاصلخیزی مانند مشکین شهر می تواند حال و هوایتان را بسیار خوب کند و خستگی شهر پر از دود و آلودگی که در آن زندگی می کنید را یک شبه بیرون کند.


آبشاری که از کوه سرچشمه می گیرد

آبشار کری کری مشکین شهر از جهات مختلفی ویژه می باشد. سرچشمه این آبشار برف های ذوب شده ارتفاعات اطراف شهرستان می باشد. جالب تر این است که این آبشار در همه فصول پر آب است و شما هر فصلی که اراده کنید می توانید از این جاذبه زیبا و دل انگیز دیدن کنید.


پر برکت بودن از صفات آبشار کری کری است!

اما آبشار کری کری یکی از آبشار های بسیار زیبا و البته پر برکت منطقه می باشد. آب این آبشار مزارع و زمین های کشاورزی اطراف را سیرآب کرده و از آب این آبشار عشایر ییلاق نشین نیز بهره کافی را می برند. اما برای سفر به آبشار زیبای کری کری با آن چشم انداز سرسبز و بی نظیرش برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در مشکین شهر، سفری بی نهایت جذاب را به این شهرستان زیبا داشته باشید.


سفرتان پر از اتفاقات هیجان انگیز


نویسنده  محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری در قلب طبیعت مشکین شهر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید