هیجان سفر با قدم زدن بر روی پل معلق مشکین شهر

 (0 نفر)
مشگین شهر
پل معلق مشکین شهر

پلی بر فراز زیبایی های مشگین شهر

ویراستار :

پل معلق مشکین شهر، تجربه قدم زدن بر روی زیبایی ها

سفر به استان های شمالی کشور همواره یکی از جذاب ترین سفرهایمان می تواند باشد. اما در این قسمت می خواهیم یکی از استان های شمال غربی کشور را برای سفر انتخاب کنیم. استان اردبیل از آن دسته از استان هایی است که می توانیم یکی از خاطره انگیز ترین سفرهایمان را در آن سپری کنیم. شهرستان مشکین شهر در استان اردبیل، جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری را در دل خود قرار داده که بازدید از هرکدامشان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. یکی از جاذبه های تفریحی این منطقه، پل معلق مشکین شهر است. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این جاذبه بی نظیر بیش تر آشنا شوید.


پل معلق مشکین شهر، پلی به سوی بهشت

استان اردبیل و شهرستان مشکین شهر از جمله مکان هایی است که در روز های تعطیل میزبان گردشگران بسیاری است. اما اگر سفر به مشکین شهر و بازدید از پل معلق مشکین شهر را در برنامه های سفر خود دارید باید به شما تبریک بگویم زیرا شاهکار معماری این پل به همراه طبیعت بی نظیر این منطقه باعث شده تا به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری استان تبدیل شود. سفرتان به این پل شگفت انگیز یکی از خاطره انگیز ترین سفر های عمرتان خواهد بود.


پلی با دانش بومی

شهرستان مشکین شهر با وجود پل معلق مشکین شهر بسیار جذاب تر و دوست داشتنی تر شده است. این پل که توسط دانش بومی و کارشناسان و مهندسان داخلی ساخته شده است، لقب بلندترین پل معلق کشور را یدک می کشد که از این نظر بسیار جذاب است. اگر می خواهید با خیالی آسوده سفرتان را شروع کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در مشکین شهر، سفرتان را با خیالی راحت آغاز کنید.


پروژه ای عظیم و زیبا

پل معلق مشکین شهر از جمله پروژه های بسیار بزرگ در منطقه محسوب می شود که حدود 40 میلیارد تومان هزینه برداشته است. تصورش را بکنید، بر فراز دره ای سرسبز و بر روی پلی معلق و زیبا در حال قدم زدن باشید و نسیم خنکی صورتتان را لمس کند. حس توصیف نشدنی بر روی پل خواهید داشت.


سفری جذابی را برای شما آرزو می کنیم
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


بلندترین پل معلق ایران

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید