منطقه صخره ای کپز، طبیعت دیدنی اردبیل

 (0 نفر)
مشگین شهر
منطقه صخره ای کپز مشگین شهر

بر فراز سنگ های رسوبی عظیم قدم بزنید

ویراستار :

در سفر به مشکین شهر، منطقه صخره ای کپز را از دست ندهید

سفر این بارمان قرار است به استان زیبای اردبیل باشد. استان اردبیل از آن دسته از استان هایی است که می توانیم لحظات شادی را در آن سپری کنیم. شهرستان مشکین شهر، شهرستانی است که جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار زیبایی را در دل خود قرار داده و بازدید از هرکدامشان می تواند برایمان لذت بخش باشد. یکی از جاذبه های تفریحی این منطقه، منطقه صخره ای کپز می باشد. شاید اگر چشمتان به این جاذبه زیبا بیوفتد، از حیرت نتوانید چشم برهم بزنید. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این منطقه بی نظیر بیشتر آشنا شوید.


صخره های عظیم و دیدنی منطقه

اگر به مشکین شهر سفر کردید، حتما از منطقه صخره ای کپز دیدن کنید. نکته مهم و دیدنی این منطقه، صخره های عظیم و سر به فلک کشیده ای است که بصورت کاملا تراشیده در گوشه ای از منطقه خودنمایی می کند. انسان در ساخت این صخره ها دخالتی نداشته و جاذبه ای کاملا طبیعی را در این منطقه شاهد هستیم. سنگ های آبگیر بالای صخره ها یکی از دیدنی ترین چشم انداز های طبیعی در منطقه است. پس منتظر چه هستید؟ برنامه سفرتان را به منطقه صخره ای کپز هماهنگ کنید و ماجراجویی خودتان را شروع کنید.


طبیعتی بی نظیر در فصول پر آبی

اگر در فصول بارشی به شهرستان مشکین شهر بروید خواهید دید که اطراف منطقه صخره ای کپز پوشش گیاهی بی نظیری می روید و درختان میوه نیز بارور می شود. راستی اگر به این منطقه بروید حواستان به حیوانات وحشی باشد. حیواناتی همچون گرگ، روباه، خرس قهوه ای و انواع پرندگان را در منطقه صخره ای کپز می توانید ببیند. سفر به استان اردبیل می تواند بسیار راحت پیش برود اگر به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو منزل در مشکین شهر ماجراجوییتان را آغاز کنید.


سفری بدون دردسر به صخره های عظیم

برای رفتن به شهرستان مشکین شهر و منطقه صخره ای کپز مسیر سختی را لازم نیست پشت سر بگذارید. کافیست حدود 14 کیلومتر جاده مشکین شهر به اردبیل را رانندگی کنید. البته در این مسیر باید به جاده فرقی بپیچید. مطمئنا تماشای صخره های رنگارنگ و عظیم این منطقه می تواند برای شما هیجان انگیز باشد.


"سفری همراه با سلامتی را برایتان آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


صخره هایی عظیم و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید