در تفرجگاه اندبیل خلخال بر روی ابر ها قدم بزنید

 (0 نفر)
مشگین شهر
تفرجگاه اندبیل خلخال

طبیعتی بکر و در شهرستان بی نظیر خلخال

ویراستار :

تفرجگاه اندبیل خلخال را در سفر به اردبیل از دست ندهید

سفر این بارمان قرار است به استان زیبای اردبیل باشد. استان اردبیل از آن دسته از استان هایی است که می توانیم به عنوان مقصدی متفاوت از آن یاد کنیم. شهرستان مشکین شهر، شهرستانی است که جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار زیبایی را در خود جای داده و بازدید از هرکدامشان می تواند برایمان لذت بخش باشد. یکی از جاذبه های تفریحی این منطقه، تفرجگاه اندبیل خلخال می باشد. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این منطقه بی نظیر بیشتر آشنا شوید.


تفرجگاهی با پیشینه تاریخی

تفرجگاه اندبیل خلخال پیشینه ای تاریخی را به یدک می کشد و قدمت آن به دوران حکومت سلجوقیان و ساسانیان باز می‌گردد. قلعه کافا و آتشکده در ارتفاعات اندبیل، از آثار باقیمانده از این دوره تاریخی است. اولین جاده خلخال، مشهور به جاده اندبیل است که دیدنی های این منطقه باعث شده تا گردشگران بسیاری به آن سفر کنند. قدمت این منطقه به حدود سال ۱۳۲۱ برمیگردد که بعدها بوسیله کارگران و سربازان تبدیل به جاده شده است. 


تفرجگاهی متفاوت در خلخال

تفرجگاه اندبیل خلخال در هفت کیلومتری شهر خلخال و ۵ کیلومتری روستای زیبای اندبیل واقع شده است و یکی از مناطق گردشگری شهر خلخال محسوب می‌شود. تفرجگاه اندبیل خلخال معروف به گردشگاه بیلدیر بولاغی به لحاظ آب و هوایی در موقعیت خاص جغرافیایی قرار دارد. هر فصل در این منطقه با وجود جنگل‌های بلوط و بوته‌های میوه تمشک که در شمال روستای اندبیل قرار گرفته اند، منظره ای زیبا و خاص را رقم می زند. امیدواریم در سفر به این منطقه گردشگری نهایت لذت را ببرید.


جاذبه ای بی مانند در خلخال

تفرجگاه اندبیل خلخال با قرار داشتن در بین دو اقلیم گیلان و خلخال و با داشتن آب و هوایی بسیار متفاوت و منحصر به فرد از دیرباز مقصد جذابی برای گردشگران و مسافران بوده است. اگر دلتان یک تفریح حسابی می خواهد، میتوانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در خلخال، به راحتی به این جاذبه بکر و بی نظیر سفر کنید.


"سفر لذت بخشی را برایتان آرزومندیم"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


تفرجگاهی خوش آب و هوا و بکر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید