بندر گواتر چابهار، بهشت اسرار آمیز پرندگان

 (0 نفر)
چابهار
بندر گواتر چابهار

بندری مرجانی در دل بهشت چابهار

ویراستار :

در سفر به جنوب، بندر گواتر چابهار را از دست ندهید

استان های جنوبی همواره با آب و هوای بسیار مناسب و جاذبه های منحصر به فردی که دارند، مورد توجه گردشگران و مسافران داخلی و خارجی می باشند. اما یکی از استان های تاریخی و گردشگری جنوب کشور، استان سیستان و بلوچستان است. چابهار را در این استان می توانیم قطب گردشگری سیستان بدانیم. یکی از بنادر مهم و زیبای این استان، بندرگواتر چابهار می باشد. اگر می خواهید با زیبایی های تمام نشدنی این بندر بیشتر آشنا شوید در ادامه با اتراق همراه باشید.


بندر گواتر چابهار، بندری در کرانه های سیستان

آب و هوای بی نظیر و معتدل این منطقه سبب شده تا امکان سفر و بهره مندی از زیبایی های آن حتی در فصول گرم سال نیز وجود داشته و گردشگران می توانند در تمام روزهای سال به بندر زیبای گواتر سفر کنند. بی شک سفر به بندر گواتر می تواند یکی از لذت بخش ترین سفر های عمرتان باشد. این منطقه در جوار منطقه حفاظت شده جنگل های حرا قرار گرفته که زیبایی های این جنگل نیز باعث شده تا منطقه گردشگری فوق العاده ای در نزدیکی بندر ایجاد شود.

دورترین منطقه جنوب شرقی ایران

خلیج و یا بندر گواتر چابهار، از زیباترین مناطق ساحلی ایران می باشد ک به عنوان دورترین نقطه جنوب‌ شرقی کشور نیز شناخته می‌شود. با رفتن به خلیج گواتر به انتهای جاده‌های ایران سفر خواهید کرد که ‌هم ‌مرز با پاکستان است. هر زمان اسم خلیج را می شنویم، ترکیبی از خشکی و دریا را در ذهنمان تداعی می شود. این ترکیب خشکی و ساحل می تواند یکی از به یادماندنی ترین مناظر عمرمان باشد.

خلیجی که از نظر اقتصادی یک شریان مهم است

این بندر از گذشته تا کنون مرکز اصلی تجارت و صادرات کالا به کشور های دیگر بوده و تاجران این منطقه با استفاده از کشتی ها در آب های گواتر مسیر میان هند و آفریقا را سپری می کردند که امروزه رونق این نوع تجارت ها بسیار کم تر از گذشته شده است. اگر دلتان یک سفر خاطره انگیز به بندر گواتر چابهار را می خواهد، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در چابهار، سفری مقرون به صرفه و لذت بخش را تجربه کنید.


"سفرتان به سلامت"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر ساحلی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید