خلیج پزم چابهار، خیلی با آرامش ابدی

 (0 نفر)
چابهار
خلیج پزم چابهار

خلیج پزم، نگینی بر پهنای ساحل

ویراستار :

در خلیج پزم چابهار، دلتان را به احل زیبای این منطقه بزنید

سفر کردن همواره یکی از برنامه هایمان در طول زندگی بوده است. اما در این قسمت می خواهیم به شما پیشنهاد بدهیم تا به استان بسیار زیبا سیستان و بلوچستان سفر کنید. این استان پر است از جاذبه های گردشگری و تاریخی که می تواند برای مسافران جذاب باشد. یکی از شهرستان های بسیار مهم این استان، شهرستان چابهار است. اما در اگر در ادامه با اتراق همراه شوید با جاذبه ای فوق العاده زیبا به نام خلیج پزم چابهار آشنا می شوید که شاید مقصد بعدی سفرتان شد.

بندری در سرزمین بهاری

از قدیم شهر چابهار را شهر بهاری استان سیستان و بلوچستان می نامیدند. اما یکی از زیباترین جاذبه های این استان خلیج پزم چابهار است. خلیج پزم چابهار، یکی از جاهای دیدنی چابهار محسوب می‌شود و از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های گردشگری، تفریحی و اقتصادی استان محسوب می شود. این بندر در حاشیه دریای عمان و با ساحلی آرام و دلنشین، توجه هر ناظر و بیننده‌ای را به خود جلب می‌‌‌‌‌‌‌‌کند. در سفر به شهر چابهار این خلیج آرامش بخش را از دست ندهید.

جذابیت تمام نشدنی خلیج

خلیج پزم چابهار که یکی از جذاب ترین جاذبه های استان سیستان و بلوچستان محسوب می شود در فاصله حدود 10 کیلومتری غرب خلیج چابهار و در انتهای پادگانه کنارک، بزرگترین پایگاه هوایی خاورمیانه با 18 کیلومتر طول قرار گرفته است. این خلیج زیبا بسیار شبیه خلیج چابهار است، اما در اصل به اندازه نصف خلیج معروف چابهار می باشد. اگر دلتان یک تفریح حسابی در شهرستان چابهار می خواهد، ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در چابهار، از خلیج پزم چابهار دیدن کنید.

خلیجی رویایی برای عاشقان دریا

خلیج پزم چابهار دماغه ای با ارتفاع کمتر از دماغه بریس که نمایی مشابه آن را دارد. در این خلیج صخره ای  را خواهید دید که چشم انداز بی نظیری را از دریای بی کران دریا و قایق های کوچک و بزرگ ماهیگیری تقدیم نگاهتان خواهد کرد. در کناره این دماغه با عبور مسیری بین کوه و دریا به ساحل زیبای پزم می رسیم. اگر به این خلیج زیبا رفتید، بی شک عاشق آرامش تمام نشدنی این خلیج خواهید شد.


"سفری مملو از آرامش را برایتان آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


خلیجی با صخره های سر بهفلک کشیده

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید