غار نمکدان قشم، غاری با چشم اندازی زیبا


در سفر به هرمزگان، از غار نمکدان قشم دیدن کنید

استان هرمزگان، یکی از استان های جنوبی کشور است که جاذبه های منحصر به فرد و جذابی را در خود قرار داده است، شما نیز می تواند این استان بی نظیر را به عنوان مقصد بعدی سفرتان انتخاب کنید. اگر قصد سفر به جنوب کشور را دارید حتما نام جزیره قشم را در استان هرمزگان در بین مقاصد خود لحاظ کنید. اما یکی از جاذبه های بسیار دیدنی و مهم این جزیره، غار نمکدان قشم می باشد. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این جاذبه گردشگری جذاب بیشتر آشنا شوید.

جاذبه ای متفاوت در قلب قشم

غار نمکدان قشم یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی در هرمزگان می باشد که مجموعه ای از زیبایی های منحصر به فرد را در خود جای داده است. اگر از دور به کوه نمکی نگاه کنید، رگه هایی از نمک را می توانید بر روی آن مشاهده کنید که زیبایی بسیار فراوانی را به منطقه داده است. این گنبد نمکی در فاصله ی ۹۰ کیلومتری از شهر قشم قرار گرفته است. غار نمکدان قشم حدود ۲۳۷ متر از سطح دریا فاصله دارد. اگر گذرتان به این جزیره افتاد حتما از این کوه بی نظیر دیدن کنید.

کوهی با نمک های براق

اگر از دور به کوه نمک و غار نمکدان قشم نگاه کنید، خواهید دید که نمک ها مانند دانه های برف بر روی کوه نشسته اند و به زیبایی هرچه تمام تر دلبری می کنند. در این قسمت حوضچه هایی وجود دارد که از آبی درست شدن که از توی غار جریان داره. تا یه ۱۰۰ متری می توانید راحت توی غار قدم بزنید و از دیدن قندیلای نمک لذت ببرید. اگر به این غار وارد شوید، بعد از حدود بیست متر، باید با چراغ قوه به پیش بروید.

جاده ای که باید پیاده طی کرد

اگر قصد رفتن به غار نمکدان قشم را دارید، باید این را بدانید که این غار در حدود 500 متری ساحل است که باید حدود 300 متر را با ماشین و مابقی را با پای پیاده ادامه دهید. سفر به قشم می تواند بسیار راحت تر باشد اگر به سایت گردشگری اتراق بروید و با رزرو سوئیت در قشم، سفرتان را آغاز کنید.


"سفری مملو از زیبایی را برایتان آرزو داریم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جاذبه ای منحصر به فرد و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده