طبیعتی بی نظیر در آبشار هشترخان زنجان

 (0 نفر)
زنجان
آبشار هشترخان زنجان

آبشار هشترخان، آبشاری در دره زیبایی ها

ویراستار :

با آبشار هشترخان زنجان، طبیعت واقعی استان را ببینید

بی شک زمانی که می خواهید تصمیم بگیرید که کدام استان را مقصد سفر بعدیتان قرار دهید، استان های شمالی به دلیل طبیعت بی نظیری که دارند در اولویت هستند. اما در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از استان هایی آشنا کنیم که شاید فکرش را هم نکنید که چه جاذبه های بی نظیری را در دل خود پنهان کرده اند. استان زنجان از آن دسته از مکان هایی می باشد که بی شک می تواند میزبان مناسبی برای شما در ماجراجویی طبیعتتان باشد. در ادامه با اتراق همراه باشید تا با آبشار هشترخان زنجان در شهرستان طارم آشنا شوید.

آبشاری مابین انبوه درختان فندق

همانطور که گفتیم استان زنجان طبیعت فوق العاده زیبایی را در دل خود قرار داده است. البته بسیاری از مردم هنوز هم بر این باورند که جاذبه های تاریخی استان زنجان می چربد بر طبیعت سرسبز آن. آبشار هشترخان زنجان از جمله جاذبه های بسیار زیبای این استان می باشد. این آبشار که در دره ای سرسبز قرار دارد، در محاصره انبوهی از جنگل ها می باشد و منظره ای بی نظیر را خلق کرده اند. جنگل های انبوه فندق در این منطقه بر جذابیت های آبشار هشترخان زنجان افزوده است.

پیاده روی در مسیر بهشت

اما اگر می خواهید به آبشار هشترخان زنجان سفر کنید یادتان باشد که دوربین عکاسیتان را به همراه داشته باشید زیرا قرار است مناطق بکر و بی نظیری را تجربه کنید. بی شک ترکیب درختان سر به فلک کشیده و رودخانه ای خروشان در مسیر آبشار و همچنین عبور از میان سنگ های غول پیکر، می تواند ماجراجویی بسیار هیجان انگیزی برای شما باشد.

اما برسیم به آبشار 

آبشار هشترخان زنجان از جمله آبشار هایی است که در میانه های کوه قرار دارد. این آبشار که از اتصال هشت چشمه بوجود آمده، در اطراف روستای لار می باشد. بی شک تماشای آبشاری که از فراز صخره ای سی متری به اعماق دره ای سرسبز فرود می آید می تواند هیجان انسان را بر انگیزد و باعث شود ساعت ها به این منظره فوق العاده خیره شود. اگر دلتان سفری بی دردسر به استان زنجان را می خواهد، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در طارم، این آبشار بی نظیر را از نزدیک تجربه کنید.


"سفر لذت بخشی را برایتان آرزومندیم"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی 

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای فوق العاده منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید