بهشتی گم شده در روستای دهبکری


طبیعت بی نظیر کرمان را در روستای دهبکری تجربه کنید

استان های کشورمان هرکدام با داشتن جاذبه هایی بی نظیر و متنوع، می توانند میزبان بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلاتتان باشند. بی شک اگر نام مقصد سفرتان را در فضای مجازی جستجو کنید، مکان های گردشگری بسیاری را برایتان مشخص می کند. اما در این مقاله قصد داریم تا با یکی از استان های بی نظیر در کشور آشنا شویم. استان کرمان از آن دسته از استان هایی است که آثار تاریخی و طبیعی منحصر به فردی را در خود قرار داده است. یکی از آثار بسیار زیبای طبیعی این استان، روستای دهبکری در شهرستان بم می باشد. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این مکان بسیار زیبا و بهشتی بیشتر آشنا شوید.

روستایی که سرزمین آبشار هاست!

همانطور که گفتیم استان کرمان یکی از استان های تاریخی کشورمان می باشد. اما نکته جالب در این استان، وجود روستایی خوش آب و هوا در آن است. کرمان آب و هوایی گرم و خشک دارد اما روستای دهبکری نشان داده است که هیچوقت تناقض را دست کم نگیرید. روستای دهبکری با آب و هوایی فوق العاده خوب و دل چسب و همچنین آبشار هایی منحصر به فرد و خروشان، گردشگران بسیاری را سالانه به این روستای بکر می کشاند. سه آبشاری که در این روستا می باشند، در دل جنگل های بنه وسیعی قرار دارند.

کوهنوردی در دل طبیعت

اما اگر به ورزش هیجان انگیز کوهنوردی علاقه مندید بی شک روستای دهبکری در شهرستان بم می تواند بهترین انتخابتان در استان کرمان باشد. ارتفاعات بکر این روستا که پذیرای کوهنوردان بسیاری از سرتاسر کشور می باشد، چشم انداز های بی نظیری را تقدیم نگاهتان خواهد کرد. جالب است بدانید که در کتب نویسندگان و ادیبان، این روستا به عنوان بهشت میان دو جهنم (منظور بین دو شهر بم و جیرفت) یاد شده است.

روستایی که در همه حال زیباست

روستای دهبکری در حدود 50 کیلومتری شهر تاریخی بم قرار دارد. در رابطه با این روستا باید به شما بگویم که در هر فصلی که بخواهید به این روستا بیایید، این منطقه جذاب، شگفتانه های بی نظیری را برایتان آماده کرده است. پس در هر فصلی که این مقاله را می خوانید می توانید سفر جذابتان را شروع کنید. البته قبل از آغاز سغر برایتان پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در بم، به راحتی و خیالی آسوده به این روستای بی نظیر سفر کنید.


"سفری پر از اتفاقات هیجان انگیز را برایتان آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی مناسب

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده