آبشار نره گر خلخال، شکوه زیبایی اردبیلدر سفر به اردبیل، آبشار نره گر خلخال را لمس کنید

استان های شمالی کشور معمولا در روزهای تعطیل میزبان سیل عظیمی از مسافران و گردشگران می باشند. اما به نظر شما چند درصد از این مردم، در رابطه با مقصد مورد نظر خود تحقیق می کنند؟ در این مقاله با ما همراه شوید تا با یکی از زیباترین جاذبه های استان اردبیل آشنا شوید و اگر می خواهید به این استان سفر کنید، با آشنایی بیشتر سفرتان را آغاز کنید. آبشار نره گر خلخال مقصد اینبار اتراقی هاست.

آبشاری جذاب در دل طبیعت

بی شک در رابطه با شهرستان فوق العاده زیبای خلخال در استان اردبیل شنیده اید. اما در این شهرستان جاذبه ای بسیار زیبا به نام آبشار نره گر خلخال خفته است. این آبشار در حدود 37 کیلومتری جنوب شرق خلخال و در نزدیکی روستای اسبو واقع شده است. آبشار نره گر در نهایت زیبایی، از یک چشمه پرآب سرازیر شده پس از سیراب کردن باغات روستای اسبو، به رودخانه شاهرود می ریزد. بی شک بازدید از چنین آبشاری در قلب طبیعت خلخال می تواند سفرتان را بیش از پیش جذاب کند.

مسیر پیاده روی در بهشت

اما با سفر به استان خلخال و بازدید از جاذبه منحصر به فرد آبشار نره گر خلخال می توانید با یک تیز دو نشان بزنید. این آبشار مسیر با چمنزارها و مراتع زیبا، با گل‌های رنگارنگ در حوالی خود منظره بی نظیری را به این منطقه بخشیده است. پس از گذر از داخل روستا و طی مسیری در حدود ۲ کیلومتر بصورت پیاده، آبشار نمایان می‌گردد. منبع آب این آبشار از برف زمستانی باریده شده بر فراز کوه‌ هایی که این آبشار در دامنه آن جریان دارد تامین می‌شود.

دره ای اسرار آمیز در خلخال

اما اگر به روستای زیبای اسبو بروید خواهید دید که دره ای بسیار زیبا در گوشه ای از طبیعت خفته که آبشار نره گر خلخال را در خود جای داده است. دره زیبای اسبو با پوشش گیاهی متنوع و زیبا، رودخانه ای پر آب، آبشاری با آب زلال و خنک و دلپذیر و فرح بخش، مکانی مناسب برای استراحت، گذران اوقات فراغت، کوه پیمایی و صخره نوردی است. اما اگر دلتان می خواهد از آبشار نره گر خلخال دیدن کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در خلخال، سفری راحت و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

"سفری پر از اتفاقات خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای فوق العاده منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده