آبشار نوده خلخال، آبشاری جذاب برای مسافرانسفری به آبشار نوده خلخال، آبشاری بهشتی در اردبیل

سفر کردن می تواند خستگی ماه ها زندگی در مکان تکراری محل زندگی آدم را از تن به در کند. اگر موافق باشید قصد داریم تا در این مقاله سری بزنیم به استان زیبای اردبیل و با یکی از جاذبه های بی نظیر این استان آشنا شویم. به شهرستان خلخال و منطقه هشتجین این شهرستان برویم، جایی که یکی از زیباترین جاذبه های استان را در خود قرار داده است. آبشار نوده خلخال، یکی از جاذبه های بسیار مطرح در سطح کشوری می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این جاذبه زیبا دیدن کنید. با اتراق همراه باشید تا با این آبشار بیشتر آشنا شوید.

آبشاری برای تمام طول سال

احتمالا نام شهرستان زیبای خلخال را شنیده اید و همچنین می دانید که این شهرستان، یکی از نقاط گردشگری مهم استان اردبیل محسوب می شود. اما آبشار نوده خلخال از میان صخره‌ های سنگی، یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های طبیعت در استان اردبیل را به تصویر می‌کشد. آبشار نوده خلخال در 4 کیلومتری شرق روستایی نوده؛ منطقه هشتجین شهر خلخال قرار دارد. این آبشار از ارتفاع 30 متری در دامنه کوه ‌های آق‌داغ به پایین می‌ریزد و در تمام طول سال پر آب است و شما می توانید در هر زمان از سال که اراده کنید، از این آبشار زیبا بازدید کنید.

فصل زیبای بهار را در نوده تجربه کنید

اما در میان همه فصل ها، فصل بهار به آبشار نوده خلخال زیبایی خاصی را می بخشد. فصل زیبای بهار جذابیت آبشار نوده را با درختان و گیاهان رویده از میان صخره های کوه آق داغ چند برابر می کند و همین زیبایی باعث ده تا گردشگران بسیاری در این فصل به آبشار نوده بروند. آب و هوای دلپسند تابستانش، زمان مناسبی را برای گردشگری فراهم می آورد. علی رغم سایر آبشارها که تنها در فصل بهار و تابستان مقصد گردشگران محسوب می شوند، آبشار نوده در روز های سرد سال چشم انداز منحصر به فردی را به همراه آب های قندیل بسته، به وجود می آورد.

پیشنهادی هیجان انگیز برای شما

اما همه ما می دانیم که سفر کردن یک سری قواعد را دارد که اگر آن ها را رعایت کنیم، سفری لذت بخش تر خواهیم داشت. محل اسکان یکی از مهم ترین بخش های سفر است که شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در خلخال، به راحتی از این مکان زیبا بازدید کنید.

"سفری همراه با آرامش را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای باورنکردنی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده