روستای برندق خلخال، روستای دیدنی در طبیعتاستان اردبیل را با بازدید از روستای برندق خلخال بیشتر بشناسید

سفر کردن همواره نیاز به تحقیق دارد و به همین منظور در این مقاله می خواهیم با شما در رابطه با یکی از جاذبه های گردشگری استان اردبیل صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم تا در سفر به استان اردبیل، به شهرستان خلخال نیز سری بزنید. در این قسمت می خواهیم به شما روستایی منحصر به فرد و تاریخی به نام روستای برندق خلخال را معرفی کنیم. در ادامه با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این روستا اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

زیبایی های تمام نشدنی روستا

روستای برندق خلخال، یکی از روستاهای بسیار سرسبز و گردشگری استان اردبیل محسوب می شود. روستای گردشگری برندق در میان دره‌ای سرسبز و چشم‌ نواز در بخش خورش رستم شهر خلخال جا خوش کرده است. طبیعت زیبای باغ ‌ها ، آبشاری دل‌انگیز و رودخانه‌ای که از میان روستا می‌گذرد همگی باعث شده اند تا مهمانان بسیاری در فصل های مختلف سال به این منطقه بیایند. همینطور بناهای تاریخی که در هر گوشه روستا خودنمایی می‌کنند، که همین امر باعث شده تا اهمیت این روستا چند برابر شود.

روستایی با جاذبه های حیرت انگیز

اما شاید سوال شما این باشد که در سفر به روستای برندق خلخال، قرار است دقیقا از چه مناطقی دیدن کنیم. از مهم‌ترین جاذبه ‌های گردشگری روستای برندق خلخال، می‌توان به گورستان‌ تاریخی برندق، رودخانه زال، باغ‌های میوه، بناهای تاریخی، آبشار خروشان برندق و زیارتگاه سید حسن معراجی اشاره کرد. شما می‌ توانید با یک دل‌ سیر زیبایی‌های خدادادی طبیعت خوش‌منظره این روستا را تماشا کنید.

فصل بهار و زیبایی ها ناتمامش

فصل بهار و تابستان بهترین فرصت مناسبی برای سفر به روستای برندق خلخال خواهد بود. در 75 کیلومتری شهر خلخال و مرکز دهستان خورش رستم می‌توانید میهمان مردم مهمان‌ نواز روستای گردشگری برندق باشید. اما برای سفر به روستای برندق خلخال، لازم است محلی برای اسکان را در این شهرستان رزرو کنید. در این رابطه ما برای شما پیشنهادی داریم، شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در شهرستان زیبای خلخال، با خیالی راحت و مطمئن به این شهرستان و روستای زیبا سفر کنید. بی شک می تواند یکی از بی نظیر ترین سفر های عمرتان باشد.

"سفری همراه با شادی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرصا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری ومجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده