سفری به زیبایی های ییلاق دشته خلخالبهشت ایران را در ییلاق دشته خلخال ببیند

قبل از شروع سفرمان بهتر است تا در رابطه با مقصد مورد نظر خود کمی مطالعه کنیم و استان مقصد خود را به خوبی بشناسیم. اما در این مقاله به شما استان زیبای اردبیل و شهرستان بی نظیر خلخال را پیشنهاد می کنیم. بیایید سراغ یکی از جاذبه های منحصر به فرد این شهرستان رفته و با زیبایی هایش بیشتر آشنا شویم. با اتراق همراه باشید تا با ییلاق دشته خلخال، یکی از جذاب ترین ییلاق های منطقه به شمار می آید آشنا شوید.

ییلاقی اسرار آمیز در خلخال

اگر می خواهید زیبایی طبیعت را از نزدیک ببینید، به شما پیشنهاد می کنیم که به ییلاق دشته خلخال سری بزنید تا از مناظر بی نظیر آن شگفت زده شوید. ییلاق دشته خلخال در مسیر جاده زیبای اسالم - خلخال قرارگرفته و از تماشایی ترین ییلاقات توریستی منطقه به حساب می آید. اگرچه محل جغرافیایی این منطقه در تقسیم بندی استانی در استان اردبیل قرار دارد، اما به دلیل قرار گیری در دامنه ی شرقی کوه و راحتی دسترسی آن از شهرهای استان گیلان، بسیاری این ییلاق را جزو استان گیلان می دانند.

چگونه به ییلاق برویم؟

اما برای رسیدن به ییلاق دشته خلخال، راه دشواری را قرار نیست طی کنید. جهت دسترسی به این ییلاق از طریق استان گیلان و شهر شاندرمن، ابتدا باید مسیر ییلاقات را از شهر زیبای ماسال طی نمود تا به ییلاق نم نم پشت و سپس هم ییلاق زیبا و سرسبز دشته شاندرمن رسید. بی شک سفر به زیبایی های این ییلاق می تواند سفری تکرار نشدنی و هیجان انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد. اما اگر می خواهید سفری راحت را تجربه کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در خلخال، با خیالی راحت به این منطقه گردشگری سفر کنید.

بهار دیدنی ییلاق

اما یکی از بهترین زمان هایی که شما می توانید به این بهشت گم شده یعنی ییلاق دشته خلخال سفر کنید، فصل بهار است. به شما پیشنهاد می کنم که در فصل بهار، حتما با خانواده به این بهشت سرسبز سری بزنید تا سفری خاطره انگیز را برای خود و خانوادتان رقم بزنید.

سفری پر از اتفاقات خوب را برایتان آروزمندیم

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده