یادگیری راحت علم همراه با بازی در پارک علمی فن آموز

 (0 نفر)
تهران
پارک علمی فن آموز

پارکی منحصر به فرد برای کوکان

ویراستار :


در پارک علمی فن آموز، کودکانمان را با خیال راحت آموزش دهیم!

یکی از دغدغه های بسیار مهم خانواده های امروزی، تربیت صحیح کودکان می باشد. طبیعتا تربیت صحیح کودکان می تواند آینده ای درخشان را برای فرزندانمان به ارمغان بیاورد. اما یکی از نکات بسیار مهم در مسیر رشد فرزندانمان، نشاط و بازی است که چه بهتر می شود زمانی که این بازی ها، همراه با یاد گرفتن علم و دانش باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از مراکز بسیار مهم و کاربردی که مخصوص کودکان و نوجوانان در استان تهران می باشد، آشنا کنیم. پارک علمی فن آموز، پارکی منحصر به فرد برای عاشقانه علم و هنر است. در ادامه با اتراق همراه باشید تا با این پارک جذاب بیشتر آشنا شوید.

یادگیری علم با تفریح

مسلما آرزوی هر پدر و مادری این است که فرزند خود را با شیوه های نوین بزرگ کند و در مسیر رشد نیز از یادگیری علم بی بهره نباشد. در ضمن یادگیری همراه با بازی و نشاط، می تواند برای بچه بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا یک بار هم که شده به پارک علمی فن آموز تهران سری بزنید تا فرزندتان ساعتی را در مکانی بی نظیر وقت بگذراند.

پارکی همراه با علم

همواره یکی از آرزوهای دانش آموزان این بوده که درس های مدرسه که به نوعی خشک و کسل کننده و به دور از آزمایش های عملی هستند، جایگزین فعالیت های هیجان انگیز عملی شده و از آن یکنواختی در بیایند. درواقع این خواسته دانش آموزان و نوجوانان در پارک علمی فن آموز محقق شد و نوجوانان و کودکان می توانند ساعت ها در این مرکز علمی پژوهشی به بازی و یادگیری علوم مختلف مشغول شوند.

خدمات جذاب پارک علمی فن آموز

مدارس و همچنین والدینی که دغدغه کودکان خود را مبنی بر الزام تجربه های مختلف فرزندان را درک می کنند، می توانند شاگردان و کودکان خود را برای بازدید از پارک علمی فن آموز به این مکان جذاب بیاورند تا کودکان با تجربه مستقیم پدیده ها، لمس اشیا، چرخاندن دسته، کشیدن اهرم و... فضای جذاب این پارک را تجربه کنند. اگر دوست دارید تا فرزند شما هم این مکان منحصر به فرد را تجربه کند، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در شهر تهران، به این پارک جذاب سری بزنید.

"سفری پر از هیجان را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


فضایی جذاب برای کودکان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید