علم را در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران بیابید

 (0 نفر)
تهران
مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

مرکزی علمی در کوچه پس کوچه های تهران

ویراستار :


در مرکز علوم ستاره شناسی تهران، کمی دنبال هیجان باشید

سفر کردن همیشه یکی از جذاب ترین کارهایی است که ما در طول زندگی خود انجامش می دهیم. اما کدام یک از ما قبل از شروع سفرمان، تحقیق می کنیم؟ کدام یک از ما قبل از اینکه راهی مسافرت شویم ترجیح می دهیم که ابتدا مکان های گردشگری و تاریخچه استان مورد نظرمان را مطالعه کنیم؟ در ادامه این مقاله با ما همراه شوید زیرا قرار است با مکانی شگفت انگیز در پایتخت کشورمان آشنا شویم. مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، یکی از شگفت انگیز ترین مکان های پایتخت برای عاشقان علم و نجوم است.

کهکشانی در میان آلودگی های شهر

در رابطه با مرکز علوم و ستاره شناسی تهران باید بگوییم که این مرکز وابسته به معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بزرگ می باشد. این مرکز تحقیقاتی در سال 1379 در زمینی به مساحت 600 متر مربع و زیربنایی 3000 متر مربعی ساخته شد. مرکز علوم و ستاره شناسی تهران که در دو طبقه تعبیه شده با هدف آشنایی دانش آموزان و دانشجویان با علوم پایه ساخته شد. اما اگر می خواهید به این مرکز علمی سری بزنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در تهران، با خیالی راحت به این مرکز بی نظیر بروید.

دیدنی های شگفت انگیز این مرکز

اما شاید با همه این توصیفات، فکر کنید که با مرکزی کسل کننده علمی رو به برو هستید اما باید بگویم که مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با قسمت های مختلف و هیجان انگیزی که دارد می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این مرکز با داشتن قسمت های مختلفی همچون تالار کهکشان، سالن ترازو ها، سالن تفکر، سالن فیزیک، سالن سینمای سه بعدی، رصدخانه و سالن نمایش لیزر یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین مراکز علمی کشور محسوب می شود.

هیجان سفر به کهکشان

بی شک مرکز علوم و ستاره شناسی تهران می تواند یکی از متفاوت ترین مکان های عمرتان باشد. در این مرکز می توانید آسمان طراحی شده که صورت فلکی، ستارگان، منظومه خورشیدی و کهکشان ما را نشان می دهد را تماشا کنید، و یا با امواج و الکتریسته و... بیشتر آشنا شوید.

"سفری مملو از آرامش را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مرکزی علمی و تفریحی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود ندارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید