آبشار سجیران، قلب زیبایی رودسرآبشار سجیران، نشان دهنده شکوه طبیعت گیلان

سفر، کلمه ای که شاید یکی از جذاب ترین اتفاقات زندگی ما باشد. هر خانواده ایرانی سعی دارد تا ماهانه و یا سالانه سفر های متعددی را به نقاط مختلف کشور داشته باشد، اما مهم ترین موضوع در مسافرت های ما شناخت جاذبه های گردشگری کشورمان است. در این مقاله می خواهیم به استان زیبای گیلان و شهر بی نظیر رودسر سفر کنیم، جایی که آبشار سجیران، آبشاری زیبا و باشکوه را در قلب خود قرار داده است. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این جاذبه منحصر به فرد بیشتر آشنا شوید.

آبشاری خروشان در سجیران

آبشار سجیران از آن دسته از آبشار های بسیار جذاب استان گیلان محسوب می شود که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند. آبشار سجیران که نام دیگر آن دیو رود رودسر می باشد در 20 کیلومتری روستای رحیم آباد در بخش جنوبی قرار گرفته است و از جلوه های زیبا و منحصر به فرد طبیعت جذاب استان گیلان و شهر زیبای رودسر می باشد. همچنین چشمه آب معدنی سجیران در شهر زیبای رودسر که فواید بی شمار دارد از جلوه های منحصر به فرد این منطقه از ایران کهن است. این چشمه به عنوان سنگ شکن کلیه و درمان کننده قارچ های پوست و ناخن در منطقه از اعتبار بسیار برخوردار است.

مسیر رسیدن به آبشار خورشان سجیران

اما خودتان را برای سفری رویایی در جاده ای شگفت انگیز آماده کنید. آبشار سجیران در رودسر که در دامنه غربی کوهی به نام سماسوس قرار گرفته از پیوستن چشمه های بسیاری تشکیل شده است و برای رسیدن به این آبشار زیبا باید از مسیر کلاچای و رحیم آباد استفاده کرد که جاده این مسیر در میان رودسر و رامسر قرار گرفته است. بی شک مسیر جذاب رسیدن به آبشار سجیران می تواند ماجراجویی بسیار هیجان انگیزی برای عاشقان طبیعت باشد.

آبشاری با چشم انداز بی نظیر

اگر تصمیم گرفتید تا از آبشار سجیران رودسر بازدید کنید، باید بگوییم که آبشار سجیران حدود 60 متر ارتفاع دارد. این آبشار محیطی سرسبز و دل انگیزی را برای میهمانان و طبیعت گردان آماده کرده است. اما اگر می خواهید به روستای سجیران رودسر سفر کنید، ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در رودسر، سفری راحت و بدون دردسر را تجربه کنید.

"سفری همراه با سلامتی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری به زیبایی مازندران

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده