ییلاق توسکا چشمه، ییلاقی بهشتی در گلوگاهسفری به ییلاق توسکا چشمه، چشم انداز بی نظیر شمال

استان های شمالی کشور به دلیل آب و هوای بی نظیری که دارند، از قطب های گردشگری ایران محسوب می شوند و سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند. اما سوال اینجاست که با این حجم از مسافر، چند نفر از ما با جاذبه های دیدنی این استان آشنا هستیم؟ در این مقاله می خواهیم به شهر زیبای گلوگاه در استان مازندران برویم و یک ییلاق بی نظیر را به شما معرفی کنیم. ییلاق توسکا چشمه در گلوگاه از جمله ییلاق های بسیار زیبای شمال کشور محسوب می شود که اگر تا پایان این مقاله با اتراق همراه شوید آن را به خوبی خواهید شناخت.

پارکی رو به زیبایی

ییلاق توسکا چشمه از جمله جاذبه های بسیار زیبا و معروف استان مازندران می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود می بیند. ییلاق یا پارک توسکا چشمه در 50 کیلومتری جنوب شهر زیبای گلوگاه قرار دارد و در آنجا طبیعت با همه زیبایی ها و شکوه خود، خودنمایی می کند. اگر به ییلاق توسکا چشمه بروید خواهید دید که در این جنگل های انبوه، آب های زلال و گوارا در کنار درختان زیبای توسکا دلبری می کنند.

آب و هوای بی نظیر ییلاق

اما در رابطه با آب و هوای ییلاق توسکا چشمه باید بگوییم که اگر قصد سفر به این منطقه را دارید، شش هایتان را آماده آب و هوایی بی نظیر و تمیز کنید. آب و هوای این منطقه، معتدل تابستانی می باشد که در گرم ترین ماه های سال شاهد هوایی خنک هستیم. این منطقه توریستی در اکثر ماه های سال شاهد مهمانانی از سرتاسر کشور می باشد. پس منتظر چه هستید؟ بار و بندیلتان را ببندید و هیجان واقعی را در این ییلاق فوق العاده تجربه کنید.

قدمت بالای توسکا چشمه

ییلاق توسکا چشمه در گلوگاه از نظر قدمت نیز حرف هایی برای گفتن دارد. توسکا چشمه که به دلیل قدمت چشمه و وجود یخچال ‌های طبیعی تبدیل به منطقه منحصر به فرد گردشگری شده است. اگر دوست دارید به این ییلاق سفر کنید به شما پیشنهاد می کنیم قبل از آغاز سفرتان به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو منزل در گلوگاه، سفرتان را با خیال راحت از محل اسکانتان شروع کنید.

"سفری همراه با شادی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده