پیست اسکی خوشاکو، تنها پیست آذربایجانسفری به سرزمین برفی آذربایجان با پیست اسکی خوشاکو

استان های شمال غربی کشورمان همگی دارای جاذبه های گردشگری بسیار متنوع و منحصر به فردی می باشند که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند. اما در این مقاله  سفری کوتاه خواهیم داشت به استان زیبای آذربایجان غربی و شهر بی نظیر ارومیه در این استان که برای ما شگفتانه های بسیاری را آماده کرده اند. قرار است با شما درباره تنها پیست اسکی آذربایجان یعنی پیست اسکی خوشاکو صحبت کنیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تفریحی هیجان انگیز در ارومیه

اما همانطور که گفتیم یکی از جاذبه های بسیار جذاب استان آذربایجان، پیست اسکی خوشاکو در ارومیه می باشد. اگر به دنبال هیجان هستید به شما پیشنهاد می کنم این پیست اسکی را از دست ندهید. اما ارومیه در فصل زمستان جاذبه های بسیار زیبایی دارد و با داشتن پیست اسکی خوشاکو یکی از بهترین نقاط ایران برای لذت بردن از تفریحات هیجان انگیز زمستانی محسوب می شود. اگر به دنبال ماجراجویی در فصل زمستان هستید به شما پیشنهاد می کنیم این پیست اسکی را از دست ندهید.

علاقه مندان به پیست آماده شوید

جذابیت های پیست اسکی خوشاکو بسیار زیاد است و اگر به این پیست بروید به شما قول می دهم که به هیچ عنوان از سفرتان پشیمان نمی شوید. پیست اسکی خوشاکو در حدود 30 کیلومتری غرب شهر ارومیه قرار گرفته و به عنوان تنها پیست اسکی استان آذربایجان غربی در میان سایر جاذبه های جذاب این شهر می درخشد. این پیست که در منطقه خوش آب و هوای راژان قرار گرفته، با شیب بسیار مناسبی که دارد می تواند به عنوان بهشت اسکی سواران معرفی شود. این پیست دارای تجهیزات حرفه ای و مناسبی می باشد که توانسته خود را هم رده پیست های بزرگ کشور کند.

پیستی برای همه قشر ها

اگر تصمیم گرفتید به این پیست بی نظیر در ارومیه بروید به شما تبریک می گویم زیرا منطقه ای فوق العاده هیجان انگیز را برای سفر انتخاب کرده اید. اما قبل از آغاز سفرتان به شما پیشنهاد می کنیم که اول محل اسکان در شهر مقصد را انتخاب و رزرو کرده و سپس راهی سفر شوید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در ارومیه، سفری بی نظیر را آغاز کنید.

"سفرتان مملو از آرامش"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


زمستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده