آبشار ماهی مشو، نگین خروشان لنگروددر آبشار ماهی مشو، صدای سمفونی خروش آبشار را بشنوید

استان های شمالی همواره مقصدی جذاب برای گردشگران و طبیعت گردان به شمار می آید. در این مقاله می خواهیم به سراغ یکی از استان های بسیار زیبای شمال کشور برویم که شاید بسیارتان آن را تجربه کرده باشید. استان گیلان با تمام زیبایی هایی که دارد سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر ایران می باشد. اما چند نفر از ما با جاذبه های تماشایی این استان آشنایی داریم. یکی از مکان های بسیار زیبای این استان، آبشار ماهی مشو در شهر لنگرود می باشد. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این جاذبه زیبا آشنا شوید.

آبشاری در میان سرسبزی طبیعت

آبشار ماهی مشو از جمله آبشار های بسیار زیبا در شهر لنگرود می باشد که گردشگران بسیاری سالانه از این آبشار دیدن می کنند. این آبشار به دلیل عدم عبور ماهی به سمت بالای آبشار معروف شده است. صدای آواز پرندگان در این منطقه انگار برای شما سمفونی زنده طبیعت را اجرا می کنند و آب و هوای بسیار مطبوع این منطقه شما را از نظر روحی سر ذوق می آورد. درختان بلند در کنار آبشار ماهی مشو حس غرق شدن در سرسبزی طبیعت را برای شما زنده می کند. بی شک سفر به این آبشار زیبا می تواند تجربه ای فوق العاده برای شما باشد.

خب بیایید راهی شویم

اگر فکر می کنید که آبشار ماهی مشو هدف سفر ما به قلب جنگل های لنگرود است سخت در اشتباهید. برای رسیدن به این آبشار فوق العاده باید از مسیری سرسبز و تماشایی گذر کنید. ماجراجویی ما از همان ابتدای سفر آغاز می شود، یعنی زمانی که پا در اعماق جنگل های لنگرود می گذارید. زیبایی و ابهت طبیعت در مسیر رسیدن به آبشار، می تواند شما را ساعت غرق تماشای خود کند. برای رسیدن به این آبشار لازم است تا از پلی چوبی در کنار رودخانه ای خروشان عبور کنید. بی شک سفر به آبشار ماهی مشو می تواند ماجراجویی شگفت انگیزی برای شما باشد. اما اگر می خواهید به این سفر بروید، می توانید به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو سوئیت در لنگرود، سفرتان را با خیالی راحت اغاز کنید.

"سفرتان به سلامت"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری با چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده