بر فراز بام کومله لنگرود، پرواز کنید

 (0 نفر)
لنگرود
بام کومله لنگرود

بامی با چشم انداز بهشتی

ویراستار :


سفری به بام شمال کشور در بام کومله لنگرود

استان های شمالی کشور هرساله میزبان بسیاری از مهمانان و جهانگردان از سرتاسر دنیا می باشد. اما ما ایرانی ها ارادت خاصی به استان های شمال کشور داریم و معتقدیم که سواحل دریای خزر از جمله نقاط گردشگری مهم کشور می باشد. اما سوال اینجاست که تا چه اندازه با جاذبه های گردشگری استان های شمال آشنایی داریم. در این مقاله می خواهیم درباره جاذبه ای ویژه و زیبا در استان گیلان و شهر زیبای لنگرود صحبت کنیم. بام کومله لنگرود از جمله جاذبه های بسیار زیبای شمال کشور محسوب می شود. با اتراق همراه شوید تا اطلاعات بیشتری درباره این جاذبه کسب کنید.

بامی بر فراز زیبایی ها

اگر قصد سفر به استان زیبای گیلان را دارید به هیچ عنوان بام کومله لنگرود را از دست ندهید. بام کومله، با فاصله کمی از شهر لنگرود و همچنین شهر کومله قرار دارد، پس می توان نتیجه گرفت که با جاذبه ای بسیار منحصر به فرد و سرسبز طرف هستیم. از بالای آن می‌توان به طور کامل بر شهر های کولمه، لنگرود، شلمان و چخمانه دید کامل داشت. بی شک سفر به این منطقه از شمال کشور می تواند تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما داشته باشد.

جاذبه ای بکر در گیلان

اما اگر گذرتان به این جاذبه جذاب افتاد خواهید دید که بام کومله لنگرود جزو مناطق بسیار زیبا و بکر استان محسوب می شود و بی شک چنین منظره ای بسیار نادر است. اما بام کومله نام کوهی است که در منطقه کومله شهرستان لنگرود قرار دارد. این منطقه به دلیل شناخت کمی که مردم از آن دارند، بسیار بکر و دست نخورده باقی مانده است. همیشه یکی از لذت بخش ترین کار ها، تماشای چشم انداز های زیبا بوده است پس شما را به تماشای زیبایی های لنگرود دعوت می کنیم.

آب و هوای بی نظیر منطقه را حس کنید

یکی از جذاب ترین ویژگی های بام کومله لنگرود علاوه بر سرسبزی و چشم انداز بی نظیری که دارد، آب و هوای بسیار مطبوع آن است. این منطقه با آب و هوای بسیار خنک و دل نشینی که دارد باعث جذب گردشگر می شود. اگر دلتان می خواهد به بام کومله لنگرود سفر کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در لنگرود، با خیالی آسوده سفرتان را آغاز کنید.

"سفری بی نظیر را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


سرسبزی بسیار دیدنی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید