در ساحل چمخاله، بر روی موج ها سوار شویدساحل چمخاله، سفری به یکی از برترین سواحل کشور

سفر اینبار اتراقی را به یکی از استان های بسیار زیبای شمال کشور می باشد. قرار است در این مقاله شما را با یکی از جذاب ترین جاذبه های شمال کشور آشنا کنیم. اگر به جاذبه های ساحلی علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم که شهرستان لنگرود را از دست ندهید. ساحل چمخاله و چاف، از جمله سواحل بسیار زیبا و دیدنی شمال کشور محسوب می شود که سالانه از گردشگران بسیاری میزبانی می کند. در ادامه با اتراق همراه باشید تا درباره این ساحل رویایی بیشتر صحبت کنیم.

ساحلی دیدنی و معروف

در رابطه با ساحل چمخاله باید بگوییم که یکی از سواحل بسیار زیبا و خوش منظره در استان گیلان می باشد. ساحل چمخاله یکی از معروف ‌ترین سواحل ایران در شمال کشور به شمار می‌رود که سال 1390 به‌ عنوان بهترین ساحل استان گیلان معرفی شد. چمخاله را می توان پس از بندر انزلی، دومین قطب توریستی گیلان معرفی کرد. بی شک سفر به چنین ساحل بی نظیری می تواند خاطره خیلی خوبی را برای شما و خانواده به یادگار بگذارد.

ساحلی قدیمی و ماندگار در چمخاله

اما اگر بخواهیم درباره قدمت ساحل چمخاله صحبت کنیم باید به شما بگوییم که با ساحلی قدیمی و زیبا طرف هستید. این ساحل را می توانیم به عنوان نماد زیبایی شهر لنگرود محسوب کنیم. فقط کافیست در کنار دریای خروشان و روی شن های ساحل چمخاله قدم بزنید تا سمفونی موج های بهم پیوسته گوش شما را نوازش دهد. این ساحل قبل از انقلاب 1357 دارای پلاژ ها و ویلای های بسیار زیبا و دلنشینی بود که متاسفانه الان اثری از آن ها نیست. چاف و چمخاله را می توانیم یکی از زیباترین شهر های استان گیلان بدانیم که مردمان خونگرم و مهمان نوازی دارد.

مردم خونگرم چمخاله

اما همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین جاذبه های شهر چاف و چمخاله، ساحل چمخاله می باشد. اما درباره مردم این شهر نیز باید بگوییم که، اکثر ساکنان آن لک های جلالوند و جاف استان کرمانشاه می‌ باشند که گویش آنان لکی است. اگر قصد دارید تا به ساحل چمخاله و چاف بروید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو سوئیت در لنگرود، سفرتان را به این ساحل زیبا با راحتی خیال از محل اسکان شروع کنید.

سفری مملو از شادی را برایتان آرزومندیم

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


زیباترین ساحل گیلان

شرایط و محدودیت هامحدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده