سفری هیجان انگیز به خانه کتاب و ادبیات ایراندر خانه کتاب و ادبیات ایران به سرزمین کتاب ها وارد شوید!

مکان های فرهنگی و دیدنی کشور از جمله مکان هایی است که مردمان فرهنگ دوست کشورمان دوست دارند تا از آن ها بازدید کنند. در این مقاله می خواهیم به شهر تهران و یکی از مراکز بسیار منحصر به فرد فرهنگی سفر کنیم. خانه کتاب و ادبیات ایران در تهران از جمله مکان هایی است که فرهنگ دوستان بسیاری را به تهران کشانده و باعث شده تا فرهنگ کتابخوانی در کشور رونق بگیرد. در ادامه این مقاله با اتراق همراه باشید تا وارد سرزمین جادویی کتاب شویم.

خانه کتابی با پیشینه طولانی

همانطور که گفتیم خانه کتاب و ادبیات ایران در تهران را می توان به عنوان مرکزی بسیار مهم و جذاب برای کتاب خوانان دانست. خانه کتاب و ادبیات ایران با نام پیشین خانه کتاب ایران، در حوزه کتاب و ادبیات دستی بر آتش داشته و زیر نظر هیئت امنای منتصب وزارت ارشاد فعالیت می کند. در رابطه با فعالیت این مرکز می توان گفت که خانه کتاب و ادبیات ایران در دو حوزه جشنواره های فرهنگی و اطلاع رسانی فعالی می کند. بی شک بازدید از چنین مکان فوق العاده ای می تواند تجربه بی نظیری برای شما باشد.

جوایز و جشنواره های این مرکز

خانه کتاب و ادبیات ایران در حوزه توسعه کتابخوانی نیز فعالیت های گسترده ای را انجام داده است. این مرکز با راه اندازی جشنواره های فرهنگی مختلف در طول سال مانند کتاب جمهوری اسلامی ایران، جایزه ادبی پروین اعتصامی، جایزه جلال آل احمد، جشنواره نقد کتاب و ... به هرچه بهتر شدن وضعیت کتابخوانی در کشور کمک شایان کرده است. خانه کتاب و ادبیات ایران در سال 1372 آغاز به کار کرده است.

مرکزی با چند شعبه

اما خانه کتاب و ادبیات ایران با افتتاح چند مرکز جدید از قبیل مرکز ویرایش ایران، مرکز ترجمه ایران و ... فعالیت های خود را گسترده تر از همیشه ادامه می دهد. اما اگر دلتان می خواهد به این مرکز بی نظیر در تهران بروید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در تهران به راحتی و با خیالی راحت سفر خود را آغاز کنید.

"سفرتان بی خطر"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


خانه کتاب ایران

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده