مرکز مطالعات خلیج فارس، مرکزی برای پژوهش

 (0 نفر)
کرج
مرکز مطالعات خلیج فارس البرز

مرکز مطالعاتی خلیج فارس، مرکزی بی نظیر و خلاق

ویراستار :


در مرکز مطالعات خلیج فارس، وارد دنیای گسترده علم شوید

کشورمان از لحاظ پیشرفت علم جزو کشورهای بسیار پیشرو در دنیا بوده و همه این پیشرفت ها را مدیون مراکز و پژوهشگاه های مجهز کشور هستیم. در کشورمان مراکز مطالعاتی بسیاری داریم که نخبگان زیادی را به جامعه تحویل داده است. در این مقاله قصد داریم تا به شما مرکزی بی نظیر را معرفی کنیم که شاید نام آن را شنیده باشید. مرکز مطالعات خلیج فارس در استان البرز جزو منحصر به فرد ترین مراکز مطالعاتی در کشور می باشد. اگر تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید درباره این مرکز اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

این موسسه مطالعاتی را بیشتر بشناسید

مرکز مطالعات خلیج فارس در البرز یک موسسه مطالعاتی می باشد که در سال 1387 راه اندازی شده که بصورت غیر دولتی اداره می شود. هدف از تاسیس این مرکز، انجام مطالعات راهبردی، سیاسی، تاریخی، درمورد خلیج فارس، خاورمیانه و ... می باشد. جذابیت مرکز مطالعات خلیج فارس اینجاست که این مرکز درمیان دانشگاه های معتبر کشور نیز شناخته شده است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. اگر گذرتان به استان البرز افتاد به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آن بازدید کنید.

اعضای موسسه را بیشتر بشناسید

اعضای مرکز مطالعات خلیج فارس عضو شورای عالی خلیج فارس می باشند. اما این مرکز در زمینه های مختلفی همچون انتشار کتاب و گاهنامه، مصاحبه با رسانه های گروهی، صدور بیانیه در رابطه موضوعات تخصصی حوزه خاورمیانه و خلیج فارس، پذیرش طرح های تحقیقاتی سفارش شده از سایر افراد حقیقی و حقوقی و ... فعالیت دارد.

پیشنهادی برای شما

اگر قصد دارید تا مرکز مطالعات خلیج فارس را از نزدیک ببینید، قبل از اینکه عازم سفر به البرز شوید برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در البرز، با خیالی راحت و مطمئن سفرتان را آغاز کنید.

"سفرتان بخیر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مرکزی خلاق و پویا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید