چشمه آبگرم دالکی، آب و هوایی بی نظیر در بوشهر


در چشمه آبگرم دالکی، به قلب طبیعت بوشهر بروید

سفر کردن همواره یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر شخصی است. همه سعی می کنیم به استان و شهری سفر کنیم که جاذبه های گردشگری متفاوت و بی نظیری را برای ما کنار گذاشته باشد. اما در این مقاله سعی داریم تا یکی از جاذبه های بی نظیر در استان بوشهر و شهر زیبای برازجان را به شما معرفی کنیم. چشمه آبگرم دالکی در برازجان، از جمله جاذبه های بسیار زیبا و دیدنی است که هر توریستی آرزو دارد تا یک بار هم که شده از آن دیدن کند. با اتراق همراه باشید تا با این جشمه آبگرم بیشتر آشنا شوید.

چشمه نزدیک به برازجان

همانطور که گفتیم چشمه آبگرم دالکی یکی از چشمه های معروف استان بوشهر و شهر برازجان بوده و سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. چشمه آبگرم دالکی در حدود 18 کیلومتری برازجان قرار گرفته است. این چشمه برکت بسیاری برای منطقه داشته و مردمان این منطقه از آن استفاده های زیادی می کنند. این چشمه علاوه بر آبیاری نخلستان های اطراف، به دلیل خاصیت درمانی که دارد بسیار مشهور شده است. جالب اینجاست که بدانید در اطراف این چشمه نیز، چاه های نفت وجود دارد.

منبع آب اسرار آمیز از کجاست؟

اگر به چشمه آبگرم دالکی بروید خواهید دید که این چشمه خاصیت درمانی بسیاری داشته و برای بیماری های پوستی بسیار مفید است. اما منبع چشمه آبگرم دالکی از نقاط مختلف زمین می باشد که از شکاف های سنگ ها که از مارن و گچ هست می جوشد. آب در موقع خروج سطح زیادی را در بر می گیرد و نهر نسبتا بزرگی را به وجود می‌آورد و به طرف غرب جریان می ‌یابد.

آبگرمی منحصر به فرد در برازجان

اما جدای از خواص درمانی چشمه آبگرم دالکی، منظره بسیار زیبایی نیز در این منطقه و اطراف این چشمه شاهد هستیم. اگر دلتان می خواهد به این چشمه و سایر جاذبه های گردشگری برازجان بروید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در برازجان، با راحتی خیال، به سراغ سفر هیجان انگیز خود بروید.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


خواص درمانی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی وجود ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده