کوشک اردشیر، بنایی به قدمت تاریخسفری کنیم به کوشک اردشیر، کوشکی قدیمی و زیبا

سفر به مکان های تاریخی از دیرباز مورد توجه گردشگران و توریست های خارجی و داخلی بوده است. همانطور که می دانید کشورمان پر است از جاذبه های تاریخی و چشم نواز که سالانه میزبان گردشگران بسیاری از تمام نقاط دنیاست. اما این نکته بسیار مهم است که تا چه اندازه با جاذبه های گردشگری کشورمان آشنا هستیم. در این مقاله قصد داریم تا شما با یکی از جاذبه های تاریخی کشورمان آشنا کنیم. کوشک اردشیر، یکی از جاذبه های تاریخی کشورمان در شهر برازجان است که اگر تا پایان این مقاله با ما همراه شوید، اطلاعات کامل تری از این مکان بی نظیر کسب خواهید کرد.

بنایی شبیه کاخ اردشیر

کوشک اردشیر که در شهر برازجان در استان بوشهر قرار گرفته است، بسیار شبیه کاخ اردشیر در فیروز آباد می باشد. کوشک اردشیر که از سنگ های لبه دار و ناهموار ساخته شده، جذابیت خاصی برای عاشقان تاریخ داشته و گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است. اگر گذرتان به استان بوشهر و شهر برازجان افتاد، حتما از کوشک اردشیر دیدن کنید.

کوشکی در تنگ ارم

کوشک اردشیر در شهر برازجان را می توانیم یکی از سرمایه های ارزشمند گردشگری استان دانست. زیر بنای کوشک اردشیر به صورت صلیب است و دارای طاق های گهواره ای شکل ساخته شده است. در قسمت بالایی کوشک، ستون سنگی دیده می شود که احتمالا برای شعله ور کردن آتش، خبررسانی و یا دیده بانی به کار گرفته می شد. این محل تاریخی در تنگ ارم احتمالا در زمان های گذشته مکانی برای استراحت و شکار در دشت بزپر بوده است.

پیشنهادی برای شما

اگر قصد سفر به شهر برازجان در استان بوشهر را در سر دارید در این قسمت ما برای شما پیشنهادی داریم که رد کردن آن شاید کمی سخت باشد. اگر می خواهید سفرتان را آغاز کنید، بهتر است قبل از آن مکان سکونت خود را در شهر مبدا انتخاب و رزرو کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در برازجان، با خیالی راحت و مطمئن، راهی سفر ماجراجویانه خود شوید.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


تاریخ بلند کوشک

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده