سفری به غار کهبد، غاری قدیمی در بروجن



غار کهبد، غاری در میان روستایی خوش آب و هوا

یکی از جذاب ترین قسمت های زندگی ما مردم ایران، سفر کردن است. مطمئنا تا به امروز سفر های بسیاری را تا به امروز انجام داده اید و لذت سفر کردن به اقصا نقاط ایران را تجربه کرده اید. اما سوال اینجاست که تا چه اندازه با جاذبه های کشورمان آشنا هستید؟ در این مقاله می خواهیم به استان زیبای چهارمحال و بختیاری و شهرستان بی نظیر بروجن سفر کنیم. غار کهبد از آن دسته از جاذبه هایی است که می توان با سفر به آن، عظمت طبیعت بروجن را تماشا کرد. تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید تا با این غار بیشتر آشنا شوید.

غاری زیبا در روستای بیژگرد

غار کهبد در استان چهارمحال و بختیاری، از جمله غار های بسیار دیدنی در بروجن می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. غار کهبد در کوه دودلو و در نزدیکی روستای بیژگرد از توابع شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است. این غار که در نتیجه شکاف یک گسل به وجود آمده است، به شکل چاهی است با عمق 250 متر و از این نظر یکی از عمیق ترین غارهای استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

غاری برای غارنوردان!

غار کهبد در بروجن استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مکانی برای غارنوردی، سالانه غارنوردان بسیاری را به خود جذب کرده و به دلیل مناظر جذابی که این منطقه از بروجن دارد، مکان فوق العاده ای برای سپری کردن تعطیلات می باشد.

پیشنهادی ویژه برای سفر به بروجن

غار کهبد بروجن از آن دسته از جاذبه هایی می باشد که در سفر به چهارمحال و بختیاری حتما بازدید از آن به شما پیشنهاد می شود. بی شک این غار می تواند یکی مهم ترین مکان های گردشگری بروجن باشد که باید به آن سفر کرد. برای دیدن این غار، می توانید به سامانه گردشگری اتراق مراجعه کرده و با رزرو منزل در بروجن، سفری هیجان انگیز و خارق العاده را تجربه کنید.

"سفرتان بخیر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


غاری با تاریخ طولانی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشه



ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده