سفری به آرامگاه سید صالح در بندر ماهشهرآرامگاه سید صالح در ماهشهر را از نزدیک تجربه کنید

جاذبه های گردشگری کشورمان یکی از یکی زیباتر و جذاب تر هستند. اما مسئله مهم اینجاست که هیچکدام از ما بیشتر جاذبه های کشورمان را نمی شناسیم. اتراق در این مقاله سعی دارد تا در این قسمت یکی از جاذبه های مذهبی استان خوزستان را به شما معرفی کند. آرامگاه سید صالح در بندر ماهشهر را می توان یکی از جاذبه های بسیار مهم مذهبی استان دانست. اگر تا پایان این مقاله با اتراق همراه شوید درباره این جاذبه اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

سیدی نوجوان در ماهشهر

آرامگاه سید صالح در بندر ماهشهر یکی از جاذبه های این شهرستان می باشد که میزبان بسیاری از گردشگران بوده است. آرامگاه سید صالح ماهشهر در خیابان مطهری و نزدیک بیمارستان حاجیه در بندر ماهشهر قرار گرفته که متاسفانه پیشینه یا اطلاعات دقیقی از این سید گرانقدر وجود ندارد. برخی بر این باورند که این سید نوجوان، همراه کاروان امام رضا از عربستان به ایران آمده و در این منطقه شهید شده است. البته دو تکه سنگ مکعبی شکل در این مقبره وجود داشت که با خط کوفی توضیحاتی را بر روی خود می بیند اما متاسفانه با حضور انگلیسی ها در ایران به تاراج برده شد.

سفری معنوی به ماهشهر

اگر تصمیم گرفته اید که به بندر ماهشهر و زیارت آرامگاه سید صالح بروید باید به شما تبریک گفت، زیرا این شهر با آب و هوای مناسبی که دارد می تواند میزبان مناسبی برای شما باشد. اما در این قسمت برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در بندر ماهشهر، با خیالی راحت و هزینه ای به مراتب پایین تر سفرتان را آغاز کنید و نگران محل سکونت خود در شهر مقصد نباشید.

"سفرتان بی خطر"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مکانی مذهبی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده